yeni-crazy-taxi-oyunu-aaa-olacak-23n2k3n7.jpg

Yeni Crazy Taxi Oyunu “AAA” Olacak

 
Sega takımı tarafından biz oyun severlere sunulan ve gönlümüze taht kuran Crazy Taxi serisinin yeni oyunu şu anda geliştirilme etabında bulunuyor. Yeni ayrıntıların açığa çıktığı bu süreçte yeni oyunun büyük bütçeli (AAA) bir yapıya sahip olacağını doğrulayabiliyoruz.
 
Yeni Crazy Taxi oyunu çok bekleniyor
 
 
 
Japan Times’da yer alan yeni bir rapor, bu yeni oyunun 2021 yılında kurulan ve çeşitli Sega oyunlarının geliştirilmesine yardımcı olan Sapporo takımından geleceğini belirtiyor. Rapor içerisinde tıpkı vakitte Sapporo Studio lideri ve Sega’nın üst seviye yöneticisi Takaya Segawa çeşitli açıklamalarda bulunuyor ve şunları belirtiyor:
 
“Şu anda Crazy Taxi projesi de dahil olmak üzere birçok büyük çaplı oyunlarının geliştirilmesine katkı sağlıyoruz. İlerleyen süreçte daha fazla projeyle bir arada karşınıza çıkmak istiyoruz.”
 

Sega stüdyosu bildiğiniz üzere Aralık ayında gerçekleştirilen The Game Awards etkinliğinde Jet Set Radio, Streets of Rage, Golden Axe, Shinobi ve Crazy Taxi üzere serilerin yeni oyunlarını bizlere sunacağını açıkladı.

Comments are closed.