xboxin-gears-of-war-6yi-bu-yaz-duyuracagi-bildiriliyor-KD6DEVi4.jpg

Xbox’ın Gears of War 6’yı Bu Yaz Duyuracağı Bildiriliyor!

 
Yavaş yavaş canlı yayın etkinliklerinin periyoduna yaklaşırken her oyun firması kendi sunumlarını hazırlamaya başlıyor. Artık ise Microsoft’un oyun kısmı Xbox tarafında ekstra bir hareketliliğin olduğunu görebiliyoruz.
 
Gears 6 dışında yeni Call of Duty de geliyor
 
 
 
The Verge tarafından yayınlanan yeni bir habere nazaran Xbox, yeni Gears of War ve Call of Duty oyunlarını bu yaz tanıtmayı hedefliyor. Aktifliğin 9 Haziran tarihinde yayınlanması ve Summer Game Fest ile tıpkı periyoda denk gelmesi bekleniyor. Gazeteci Tom Warren tarafından bildirilene nazaran Microsoft büyük bir sunuma hazırlanıyor.
 
Warren ek olarak şunları söylüyor: “9 Haziran Pazar günü Microsoft yeni bir canlı yayın sunumu ile Gears of War 6 oyununu duyurmayı planlıyor. Yalnızca bununla sonlu kalmıyor tıpkı vakitte Microsoft Flight Simulator 2024, Avowed, Indiana Jones ve Great Circle üzere oyunların çıkış tarihlerinin de açıklanması bekleniyor. Başka taraftan yeni Call of Duty oyunu da bu yılın sonlarında piyasaya sürüleceğini aktarabiliyoruz.
 
Son olarak Kinda Funny Xcast’in son kısmında sunucu Parris Lilly, Gears 6 haberlerinin yaz aylarında geleceğine dair bir telaffuzda bulundu.

Comments are closed.