xbox-subat-guncellemesi-geliyor-neler-degisecek-xXLa6BKH.jpg

Xbox şubat güncellemesi geliyor! Neler değişecek?

Xbox, epeyce kapsamlı şubat güncellemesini oyuncularla buluşturmaya hazırlanıyor. Bu güncellemeden tüm Xbox Series S, Series X, ve One kullanıcıları faydalanacak. Ayrıyeten taşınabilir aygıtlar için de çeşitli yenilikler yapılacağı öngörülüyor. İşte tüm detaylar…

Xbox, şubat ayına süratli başladı!

Güncellemenin en değerli unsurlarından biri, Xbox’un oyun koluyla ilgili diyebiliriz. Artık koldaki joystikler çok daha stabil çalışarak, daha düzgün bir kullanıcı tecrübesi sunacak. Bu değişikliğin, joystiklerin çalışma biçiminden rahatsız olan oyuncuların şikayetleri üzerine yapıldığı biliniyor. Şubat güncellemesi sayesinde, Xbox fanları oyun kollarını boş yere tamire götürmek zorunda kalmayacak.

Bu yeniliğe ek olarak, Xbox’un uzaktan oynama özelliği için de çeşitli değişiklikler yapılacak. Taşınabilir aygıtları üzerinden oyun tecrübesi yaşamak isteyen kullanıcılar, tecrübe ettikleri oyunların denetim tuşlarını diledikleri üzere atayabilecekler. Şahsileştirilmiş denetimler sayesinde, Xbox kullanıcılarının bilhassa rekabetçi oyunlarda daha yüksek performans göstermesi bekleniyor.

Ayrıca Xbox kullanıcıları, şubat ayı ile birlikte sahip oldukları oyunları çeşitli kriterlere nazaran gruplayabilecekler. Bu yeni özelliğin de, birçok kullanıcı tarafından uzun müddettir talep edildiği biliniyordu. Lakin teoride güzel görünen tüm bu yeniliklerin, oyuncular tarafından nasıl karşılanacağı merak konusu oldu.

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Xbox’un şubat güncellemesi beğenilecek mi? Karşılıklarınızı aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle basitçe paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok pahalı.

Comments are closed.