warner-brostan-enteresan-aciklama-servis-oyununa-odaklanacagiz-thhwcj39.jpg

Warner Bros’tan Enteresan Açıklama: Servis Oyununa Odaklanacağız!

 
Warner Bros. Discovery tarafından açıklanan yeni ayrıntılarla bir arada daha fazla servis oyunu oluşturmak istedikleri ortaya çıktı. Bu kapsamda şirket, büyüme fırsatlarını fiyatsız oynanabilen ve live-service mantığı ile oluşturulan oyunlarla kıymetlendirmek istediklerini bildirdi.
 
Warner Bros fiyatsız oynanabilen oyunlara yönelecek
 
 
 
Morgan Stanley konferansında konuşan şirketin global yayın ve oyun CEO’su JB Perrette çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi: “İşlerimizin büyük bir kısmı sahip olduğumuz dört büyük marka üzerine işliyor. Bu markalar ortasında Mortal Kombat, Game of Thrones, DC ve Harry Potter yer alıyor. Geçtiğimiz sene Hogwarts Legacy ile birlikte büyük bir çıkış yakaladık lakin geldiğimiz noktada bu yıl Suicide Squad: Kill the Justice ne yazık ki beklentileri karşılayamadı.”
 
Her ne kadar büyük bir hayran kitlesini bünyesinde barındırsa da canlı servis oyunları ne yazık ki genel manada beklentiyi karşılamıyor ve oyuncular tarafından sevilmeyen bir tıp olarak karşımıza çıkıyor. Lakin buna karşın Warner Bros. bu oyun cinsine bir oldukça odaklanacaklarını ve ilerleyen süreçte 3-4 yıllık yayın programları ile bir arada fiyatsız oynanabilen projelere imza atacaklarını belirtiyor.
 

Peki siz bu husus hakkında neler düşünüyorsunuz? Bunları yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Comments are closed.