midnight-ghost-tam-surume-kavusuyor-ItM95cnm.jpg

Midnight Ghost Tam Sürüme Kavuşuyor

 
Yayıncılığını Coffee Stain Publishing ve geliştiriciliğini Vaulted Sky Games takımının üstlendiği Midnight Ghost Hunt bildiğiniz üzere bir müddettir erken erişim sürümüyle bir arada karşımıza çıkıyordu. Artık ise oyun, 21 Mart tarihinde tam sürüme kavuşuyor. Oyunun yeni sürümü, Steam ve Epic Games mağazası üzerinden PC için 20 dolarlık bir fiyat etiketiyle çıkışını gerçekleştirecek.
 
Midnight Ghost yeni değişiklerle birlikte geliyor
 
 
 
4’e karşı 4 bir halde oynayabildiğiniz ve saklambaç teması ile birlikte yer alabildiğiniz Midnight Ghost Hunt, birinci olarak 31 Mart 2022 tarihinde erken erişim olarak yayınlandı. O vakitten beri yeni haritalar, kahraman aksesuarları, görünümler, silah iyileştirmeleri, Ghost Master küçük oyunu projeye dahil edildi. Bunun yanı sıra yenilenmiş bir ilerleme sistemi, oyun içi çeşitli zorluklar ve özel sunucu dayanağı de eklendi.
 
Sürüm 1.0 ile birlikte oyunun haritalarının birçoklarına görsel düzenlemeler getirildi ve böylelikle daha akıcı bir tecrübe elde edilmesi planlandı. Oyunun akışını değiştiren ve yeni sistemi bünyesinde barındıran tam sürüm ise yakında oyunculara sunulmaya bekliyor.
 
Tam sürüm için birebir vakitte çıkış tarihini içeren yeni bir fragman yayınlanmış durumda. Aşağıdaki fragmanı izleyerek oyunun tanıtımına bir sefer daha göz atabilirsiniz.
 
Çıkış tarihi fragmanı 
 
 

Comments are closed.