baldurs-gate-3un-fizik-surumu-dort-diske-sahip-olacak-84HZsUz2.jpg

Baldur’s Gate 3’ün Fizikî Sürümü Dört Diske Sahip Olacak

 
Larian Studios tarafından oyunculara sunulan izometrik aksiyon rol yapma oyunu Baldur’s Gate 3’ün yeni sürümü yolda. Fizikî sürüm olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan yeni paket ayrıntıları açığa çıktı ve geldiğimiz noktada bu paketin Nisan ayına ertelenebileceği belirtiliyor. Birebir vakitte bu paketin 4 disk halinde oyunculara ulaşacağı bildiriliyor.
 
Baldur’s Gate 3’ün fizikî sürümü ekstra bonuslarla geliyor 
 
 
 
Oyuna fizikî Deluxe Sürümü Kasım ayında duyuruldu ve geliştirici takım bu sürümün Xbox Series X için üç disk, PlayStation 5 için 2 disk, PC için ise CD key ile birlikte bir disk olacağını açıkladı. Lakin açıklanan yeni ayrıntılarla bir arada stüdyonun yayın direktörü Michael Douse oyunu Xbox’ta 3 diske sığdıramadıklarını aktardı.
 
Twitter üzerinden yayınlanan yeni bir gönderiye nazaran Baldur’s Gate 3’ün fizikî Xbox sürümü 4 disk halinde karşımıza çıkacak. Gönderi içerisinde kimi içeriklerin çıkarılıp 3 disk halinde sunulabileceği lakin bunun mantıksız olduğu ve bunun yerine 4 diske genişletmek istedikleri aktarılıyor.
 
80 dolarlık bir fiyat etiketi ile bir arada satışa sunulan Baldur’s Gate 3 Deluxe Edition çeşitli içeriklere sahip olacak. Bu içerikler ortasında şunlar yer alıyor:
 
– Bir dünya haritası
– Yepyeni sinema müziği (3 disk)
– Bir Zihin Avcısı posteri
– Deluxe Edition kutusu
– 32 çıkartma
– 2 güncelleme
 
Ayrıca dijital içerik olarak aşağıdaki bonuslar bulunuyor:
 
– Divinity eşya paketi
– Bard müzik paketi
– Özel Dice kostümü
– Rivellon’dan Tablolar
– Maceracı Kesesi
– Dijital OST
– Dijital Sanat Kitabı
– Dijital D&D Karakter sayfası

Comments are closed.