tepe-degismedi-iste-oyun-dunyasinin-en-populerleri-C5jPtxeG.jpg

Tepe değişmedi! İşte oyun dünyasının en popülerleri

Oyun dünyasındaki hareketlilik tüm süratiyle sürüyor. Bilhassa son vakitlerde çıkış yapan Helldivers 2 Dragon’s Dogma 2 ve üzere üretimler ziyadesiyle gündem olurken, bu durum doğal olarak en tanınan oyunlar listelerini direkt etkiliyor. Fakat bir oyun var ki, birbiri gerisine gelen büyük bütçeli üretimlere karşın tepeyi bir türlü bırakmıyor. Peki an itibariyle en tanınan PC oyunları hangileri? İşte Steam en tanınan oyunlar!

Steam en tanınan PC oyunları listesi – Güncel

Steam hakkında paylaştığı bilgilerle ön plana çıkan SteamDBhaftanın en çok satanları listesini kısa bir mühlet evvel güncelledi. Buna nazaran geçen hafta liderliği geri alan Counter-Strike 2 bu hafta da en üst sırada karşımıza çıktı. Listenin ikinci sırasında ise Helldivers 2 yer alıyor.

Listenin üçüncüsü Apex Legends olurken, dördüncü sıradaysa PUBG karşımıza çıkıyor. Beşinci sıradaysa Valve’ın el konsolu Steam Deck bulunuyor. Fakat markanın konsolunun oyunlarla birlikte listeye sokulma nedeniyle ilgili rastgele bir bilgi maalesef mevcut değil. Dragon’s Dogma 2 ise altıncı sıradan karşımıza çıkıyor.

İşte geçen haftanın Steam en tanınan PC oyunları:

  1. Counter-Strike 2
  2. Helldivers 2
  3. Apex Legends
  4. PUBG
  5. Steam Deck
  6. Dragon’s Dogma 2
  7. FINAL FANTASY XIV Online
  8. Warframe
  9. FINAL FANTASY XIV: Dawntrail
  10. Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce hangi oyun kaçıncı sırada olmalıydı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı u

Comments are closed.