fiyat-performans-odakli-realme-gt-neo-6-se-sarj-konusunda-kullanicilari-uzmeyecek-4XLuV3P7.jpeg

Fiyat performans odaklı Realme GT Neo 6 SE şarj konusunda kullanıcıları üzmeyecek!

Akıllı telefon pazarındaki çalışmalarına devam eden Realme‘nin çok yakında vitrine çıkarmaya hazırlandığı GT Neo 6 SE modeli için geri sayım başladı. Aygıtla ilgili bugüne dek ortaya çıkan raporların ortak noktası fiyat performans ögelerine sahip olacağı tarafında. Bununla birlikte son gelen bilgilerse modelin batarya özellikleriyle ilgili kıymetli ayrıntıları gözler önüne seriyor. İşte Realme GT Neo 6 SE tasarımı, özellikleri ve tanıtım tarihi!

Realme GT Neo 6 SE tasarımı, özellikleri ve tanıtım tarihi

Yaklaşan Realme GT Neo 6 SE modeli RMX3852 model numarasıyla 3C data tabanında ortaya çıktı. Liste telefonun 120W suratlarında şarj olacağını ortaya çıkarırken, batarya konusundaki soru işaretlerini ortadan kaldırıyor.

Realme GT Neo 6 SE modelinin tasarımı şirkete yakın kaynaklar tarafından sızdırıldı. Buna nazaran telefonun art panelinde üçlü kamera kurulumu mevcut olacak. Önde ise dal standartlarının üzerinde bir ekran gövde oranına sahip delikli bir panel bizleri karşılayacak.

Ürünün ekran konusunda bir epey savlı olduğunu belirtelim. Çünkü telefonun BOE tarafından üretilen özel bir 8T LTPO OLED ekranla geleceğini söyleyelim. Bu panel, 1,5K çözünürlük sunacak ve 0,5 – 120 Hz uyarlanabilir tazeleme suratına sahip olacak. Dahası, ekran 6.000 nit zirve parlaklıkla gelse de küresel 1.600 nit parlaklığa sahip olacak.

Cihazda kullanılacak işlemci Snapdragon 7+ Gen 3 olacak. 4 nm mimariyle üretilen yonga seti; 1x 2.8 GHz ARM Cortex-X4, 4x 2.6 GHz ARM Cortex-A720 ve 3x 1.9 GHz ARM Cortex-A520 çekirdeklerine ek olarak Adreno 732 grafik ünitesine mesken sahipliği yapıyor. Son olarak telefonun nisan ayında piyasaya sürüleceğini belirtelim.

Comments are closed.