tales-of-kenzera-zau-birinci-gun-playstation-plusa-geliyor-9Lc6x5bN.jpg

Tales of Kenzera: Zau Birinci Gün PlayStation Plus’a Geliyor

 
Yayıncılığını Electronic Arts’ın ve geliştiriciliğini Surgent Studios’un üstlendiği yandan görünümlü platform oyunu Tales of Kenzera ZAU için yeni bir gelişme yaşandı. Açıklanan ayrıntılara nazaran oyun 23 Nisan tarihinde piyasaya sürüldüğünde birinci gün PlayStation Plus Oyun Kataloğunun bir modülü olacak. Böylelikle aboneler rastgele bir ek fiyat ödemeden oyuna erişim sağlayabilecek.
 
Tales of Kenzera: Zau platform odaklı aksiyon keşif tecrübesi sunacak
 
 
 
Abubakar Salim tarafından kurulan Surgent Studios’un birinci oyunu Tales of Kenzera: ZAU’dan beklentiler bir epey yüksek. Oyun içerisinde öykü odaklı bir yapı bulunuyor ve tıpkı vakitte aksiyon ve keşif ögeleri da ön plana çıkıyor. 23 Nisan tarihinde oyun PlayStation Plus Oyun Kataloğuna geliyor. PlayStation Plus Extra ve Premium aboneleri bu oyundan faydalanabiliyor.
 
Oyuncular burada genç bir savaşçı ve şaman karışımı olan Zau’nun denetimini eline alıyor ve mevt rabbi Kalunga’yı aramaya çıkıyor. Ana karakterimiz burada bir pazarlık arayışına giriyor ve meyyit olan babasını Ölüler Diyarından geri getirmek için elinden geleni yapıyor. Oyunun temel kıssası bunun etrafında dönüyor.
 
Tales of Kenzera: ZAU, 23 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series, Switch ve PC (Steam ve Epic Games Store üzerinden) için çıkacak.
 
 

Comments are closed.