spider-man-2nin-resmi-olmayan-pc-surumu-yeni-surume-kavustu-IBwitXqe.jpg

Spider-Man 2’nin Resmi Olmayan PC Sürümü Yeni Sürüme Kavuştu

 
Sony tarafından oyunculara sunulan devam oyunu Marvel’s Spider-Man 2 bildiğiniz üzere PlayStation 5 konsolu için çıkışını gerçekleştirdi. Öteki taraftan PC oyuncuları bu oyunu beklerken şu anda mod geliştiricileri oyunu PC platformuna taşımaya çalışıyor.
 
PC portu artık daha akıcı 
 
 
 
Oyunun resmi olmayan PC sürümü yeni bir güncelleme ile birlikte karşımıza çıkıyor. Bu sayede daha evvelki meselelerin üstesinden geliniyor ve daha akıcı bir oyun tecrübesi bizlere sunuluyor. Marvel’s Spider-Man 2’nin PC sürümü şu anda orta-yüksek sistemlerde çalışıyor ve artık oyunda takılma sorunu yaşanmıyor. Ek olarak çok daha az görsel sorunun olduğundan da bahsetmemiz gerekiyor.
 
Henüz çok âlâ bir tecrübe sunmasa da PC oyuncuları hakikaten de keyif alabileceği bir sürümle karşılaşıyor. Aşağıda görebileceğiniz yeni bir görüntü içerisinde de çeşitli ayrıntılar bizlere aktarılıyor. Elbette ilerleyen süreçte Sony, bu oyunu resmi olarak PC platformuna getirmeyi hedefliyor. Lakin o sürece kadar bu usul dayanaklarla birlikte oyunu daha evvelden deneme talihine sahip olabiliyorsunuz.
 
Öte yandan mod geliştiricileri tarafından sunulan PC sürümü içerisinde çeşitli grafik ayarlarının olduğundan da bahsedelim.
 
 
 
 

Comments are closed.