spider-man-2nin-fan-uretimi-pc-portunun-yeni-surumu-mevcut-y4pgymJn.jpg

Spider-Man 2’nin Fan Üretimi PC Portunun Yeni Sürümü Mevcut

 
Geçtiğimiz süreçte birçok kere haberini yaptığımız üzere Marvel’s Spider-Man 2 için şu anda fan üretimi bir PC portu projesi bulunuyor. Resmi olmayan bir yapıyı bünyesinde barındıran bu sürüm, şu anda yeni bir güncelleme almış durumda ve artık daha kusursuz bir biçimde karşımıza çıkıyor.
 
Spider-Man 2’nin PC sürümü artık daha sorunsuz
 
 
 
Daha evvelki sürümle birlikte oyunun PC platformunda baştan sona oynanabildiğimizi lakin kimi yanlışlarının olduğundan bahsettik. Artık ise oyun 1.1.0 sürümüne yükseltildi ve daha evvelki sürümde yer alan takılma problemleri büsbütün ortadan kaldırıldı. Bunun dışında oyunda yer alan çökmeler hayli azaltıldı ve CPU performansı da yeni güncelleme ile birlikte arttırıldı.
 
Daha fazla detaya girecek olursak yeni güncelleme dahilinde birçok güzelleştirme bulunuyor ve bu güzelleştirmelerle birlikte oyun artık takılmıyor. Böylelikle kentte rastgele bir takılma olmadan istediğiniz üzere dolaşabiliyorsunuz. Orta düzey bir işlemciniz varsa artık daha âlâ bir oyun tecrübesine adım atabiliyorsunuz. Tüm bu ögeler dışında birebir vakitte çok sayıda gölgelendirme sorunu da düzeltiliyor.
 
Öte yandan yeni sürüm için oynanış görüntüsü da yayınlanmış durumda. Bu görüntüyü aşağıdan izleyebilirsiniz ve nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz.
 
Yeni video 
 
 

Comments are closed.