fan-uretimi-remake-projesi-tomb-raider-redux-su-anda-indirebilir-jJKkTN9O.jpg

Fan Üretimi Remake Projesi Tomb Raider Redux Şu Anda İndirebilir

 
Tomb Raider hayranları için şu anda elimizde fan imali bir tekrar imal sürüm bulunuyor. Remake projesi olarak karşımıza çıkan Tomb Raider Redux, AngelOfDarkness ismindeki bir geliştirici tarafından bizlere sunuluyor ve bu projenin şu anda indirilebilir olduğundan da bahsedebiliyoruz.
 
Tomb Raider Redux ile daha gelişmiş Lara ile karşılaşıyoruz
 
 
 
Tomb Raider Redux şu anda büsbütün fiyatsız bir halde yayınlanmış durumda ve bu sürümü denemek için buradaki linkten göz atabilir ve nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz. Birinci oyunun tekrar üretimi olarak karşımıza çıkan bu proje içerisindeki değişikliklere bakacak olursak, birinci etapta ana karakter Lara’nın 3 boyutlu modelinin daha fazla gelişmiş olduğundan bahsedebiliriz.
 
Diğer taraftan oyunun etraf kalitesi çabucak hemen birebir durumda. Zira geliştiricinin belirttiğine nazaran rastgele bir ışın izleme efekti yahut grafiklerde düzgünleştirme bulunmuyor. Hasebiyle farklı bir tekrar imal projesini denemek istiyorsanız göz atmanızda yarar var. Tıpkı vakitte bu sürüm için oynanış görüntüsü yayınlanmış durumda. Bu görüntüye da aşağıdan bir bakabilirsiniz.
 
Oynanış videosu
 
 

Tags: No tags

Comments are closed.