parti-battle-royale-oyunu-stumble-guys-switche-geliyor-jZiEl3yS.jpg

Parti Battle Royale Oyunu Stumble Guys, Switch’e Geliyor

 
Geliştirici Scopely, parti battle royale oyunu Stumble Guys’ın yaklaşan PlayStation 5 ve PlayStation 4 sürümleriyle birlikte Switch’e geleceğini duyurdu.
 
Switch ve PlayStation sürümleri, daha evvel yayımlanan Xbox Series, Xbox One, PC (Steam), iOS ve Android sürümleriyle çapraz ilerleme ve çapraz oyun özelliğine sahip olacak. Xbox sürümleri, 23 Ocak’ta piyasaya sürülen en son sürümdü.
 
Scopely kıdemli lider yardımcısı ve genel müdürü Naz Amarchi bir basın açıklamasında şunları söyledi: “Stumble Guys grubumuz, ‘Stumbleverse’ü en sevdikleri platformlara getirmek de dahil olmak üzere, oyuncularımızı birbirine bağlayan ve şad eden yeni tecrübeler sunmaktan büyük gurur duyuyor. Nintendo Switch’e yapılan bu genişletmeyle, oyunumuzu nerede oynamayı seçerlerse seçsinler her yerdeki Stumblers için daha erişilebilir hale getiriyoruz ve yeni oyuncuları partiye katılmaya davet ediyoruz.”
 
Erişilebilir ve rekabetçi oynanışıyla tanınan Stumble Guys, keşfedilecek yeni dünyalarla her vakit gelişiyor. Sistemli olarak yeni mekaniklerin eklenmesiyle oyuncular, ister yürüyerek, ister araçlarla, ister yüksek riskli Birinci Şahıs “Stumbler” modunda mahzurları aşmanın birçok yolunu bulabilirler.
 
Topluluk odaklı oynanışla desteklenen oyuncular, önde gelen yaratıcılar tarafından düzenlenen büyük ölçekli turnuvalara ve etkinliklere katılabilir yahut arkadaşlarıyla istedikleri üzere özel partilerde oynayabilirler. Yakın vakitte eklenen “Stumble Workshop”, oyuncuların kendi özel parkurlarını oluşturup toplulukla paylaşarak Stumbleverse’e katkıda bulunmalarını sağlıyor. 

Comments are closed.