mart-ayinin-fiyatsiz-playstation-plus-oyunlari-erisime-acildi-7BZaimHc.jpg

Mart Ayının Fiyatsız PlayStation Plus Oyunları Erişime Açıldı

 
Sony tarafından kullanıcılara sunulan oyun abonelik hizmeti PlayStation Plus kütüphanesine her ay yeni oyunlar eklenmeye devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz süreçte haberini yaptığımız Mart ayının oyunları artık erişime açılmış durumda.
 
Her ay fiyatsız oyunlar sunulmaya devam ediyor 
 
 
 
Mart ayının fiyatsız PlayStation Plus Essential oyunları ortasında EA Sports F1 23 (PS5, PS4), Sifu (PS5, PS4), Hello Neighbor 2 (PS5, PS4) ve Destiny 2: The Witch Queen (PS4, PS5) yer alıyor. PlayStation Plus üyeleri bu oyunları 1 Nisan tarihine kadar kütüphanelerine ekleyebiliyor.
 
Bildiğiniz üzere Essential, abonelere her ay birkaç fiyatsız oyuna erişim imkanı sunan giriş düzeyindeki PlayStation Plus seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Mart ayının fiyatsız oyunları erişime açılmışken bir evvelki ayın fiyatsız oyunları ortasında ise Foamstars (PS5, PS4), Rollerdrome 2 (PS5, PS4) ve Steelrising (PS5) bulunuyor.
 

Hizmette yer alan abonelikler fiyata nazaran değişkenlik gösteriyor ve daha yüksek bir düzeye geçiş yapmak için Ekstra ve Premium seçenekleri karşımıza çıkıyor. Bu seçenekler içerisinde 400’e kadar indirilebilir PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyunları yer alıyor. Birebir vakitte Assassin’s Creed yayıncısının seçilmiş oyunlarından oluşan Ubisoft + Classics’e de erişim imkanı sunuyor.

Comments are closed.