apple-doruktan-dustu-iste-cinde-en-cok-telefon-satan-marka-y7eIkQCb.jpg

Apple, doruktan düştü! İşte Çin’de en çok telefon satan marka

Counterpoint Research’in son bilgilerine nazaran, ülkemizde de epeyce tanınan olan Çinli üretici vivo, Apple’ı geçerek ülkede en çok satan akıllı telefon markası oldu. Pekala bu değişimin arkasında yatan şey ne? İşte tüm detaylar…

Çin pazarında değişim rüzgarı: En çok satan akıllı telefon markası vivo oldu!

vivo, bilhassa AR-GE çalışmalarına kıymet vererek, kullanıcılara yenilikçi ve kullanışlı taşınabilir tecrübeler sunma maksadıyla hareket ettiğini söylüyor. Şirket, yıllık toplamda 200 milyon adet akıllı telefon üretim kapasitesine sahip ve Türkiye’de de V ve Y serisi modelleriyle pazarda yer alıyor.

vivo’nun V Serisi, şık dizaynları ve yüksek performanslarıyla dikkat çekerken, bilhassa V29 5G modelinin “Star Işığı” (Aura Light) özelliği, her türlü ışık şartında etkileyici fotoğraflar çekme imkanı sunuyor. Ayrıyeten, Türkiye’de üretilen Y Serisi telefonlar, her bütçeye uygun seçeneklerle dikkat çekiyor. Bu serideki telefonlar, geniş depolama kapasitesi ve yüksek performansıyla kullanıcıların beğenisini topluyor.

vivo’nun bu başarısı, Çin akıllı telefon pazarında yeni bir periyodun başlangıcı olabilir. Markanın AR-GE’ye yatırım yapması, yenilikçi özellikler sunması ve farklı gereksinimlere yönelik geniş eser yelpazesi, onun pazarda liderliğe ulaşmasında kıymetli rol oynuyor. Apple, Huawei ve Honor üzere rakiplerini geride bırakan vivo, teknoloji ve tasarım alanında yeni standartlar belirlemeye devam edeceğe benziyor.

Comments are closed.