steam-oyun-gizleme-ozelligi-artik-herkes-tarafindan-kullanilabilir-xDnkD4Mk.jpg

Steam Oyun Gizleme Özelliği Artık Herkes Tarafından Kullanılabilir

 
Oyuncuların uğrak noktası Steam platformu için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme ile birlikte kapalı oyun satın alma özelliği herkese açık bir halde sunuldu. Tıpkı vakitte oyunları gizleme özelliği de beta’dan çıktı.
 
Steam güncellemesi kapalılığa ehemmiyet veriyor 
 
 
 
Yeni güncelleme kapsamında kolay ve kolaylaştırılmış sistemler ön plana çıkıyor. Bu sayede artık daha kolay bir biçimde birden fazla arkadaşınıza ikram gönderebilir ve onlar için oyunlar satın alabilirsiniz. Öbür taraftan artık sepetinize eklediğiniz her eser başka platformlarda da geçerli oluyor ve böylelikle hangi platformdan hesabınıza giriş yapıyorsanız, sepetinize eklediğiniz oyunları görebiliyorsunuz.
 
Öte yandan zımnî satın alma özelliği artık herkese sunuldu ve oyunları satın almadan evvel kapalı olarak işaretleyerek satın aldığınızı başka şahıslardan gizleyebilir ve birinci andan itibaren o oyuna sahip olup olmadığınızı yalnızca siz görebilirsiniz. Bunun yanı sıra istediğiniz vakit kütüphane içerisinden istediğiniz bir oyunu gizleyebilir ve bu oyunu profilinizden kaldırabilirsiniz. Bu sayede hangi oyunlara sahip olduğunuzu öteki kullanıcılardan saklayabilirsiniz.
 

İstediğiniz oyunları sırf sizin görebileceğiniz bir biçimde bâtın olarak işaretleyebileceğiniz yeni özellik daha evvel beta sürümünde yer alıyordu. Artık ise herkese açık bir halde sunuldu diyebiliriz.

Comments are closed.