mart-ayinda-playstation-plus-uyelerine-verilecek-oyun-sizdirildi-E9YSRmls.jpg

Mart ayında PlayStation Plus üyelerine verilecek oyun sızdırıldı!

Her ay olduğu üzere, önümüzdeki ay PlayStation Plus üyelerini sevindirecek bir oyun sızıntısı geldi. Dealabs’ın emniyetli kaynağı billbil-kun’a nazaran, Mart ayında PlayStation Plus Essential kapsamında fiyatsız olarak sunulacak oyun belirli oldu.

Mart ayında PlayStation Plus Essential üyelerine Sifu verilecek

Eğer bu bilgi doğruysa, oyun 5 Mart – 2 Nisan tarihleri ​​arasında tüm PS Plus Essential üyeleri için erişilebilir olacak. Sifu, 2022 yılında geliştirici Sloclap tarafından piyasaya sürülen üçüncü şahıs bir dövüş oyunu. Oyunun standart sürümü, PlayStation Plus Essential abonelerine sunulacak. Sifu’nun dövüş mekaniği, Kung Fu tekniklerine dayanıyor ve sinematik dövüş sahneleriyle oyuncuları etkilemeyi başarıyor.

Sifu dövüş mekanikleri ağır ve marifet gerektiriyor münasebetiyle hayli kendisine çekiyor. Lakin, kıssa ve anlatım istikametinden kimi tenkitler de alıyor.

Sony, çoklukla ayın sonlarında PlayStation Plus oyunlarını duyuruyor. Fakat ondan evvel oyunların sızdırılması artık gelenek haline geldi. Bu da bir sızıntı. Hasebiyle resmi duyuruyu beklemekte yarar var. Fakat, şayet sızıntı doğruysa, Mart ayında PlayStation Plus Essential üyeleri heyecan verici bir oyunla karşılaşacak üzere görünüyor.

Sifu, kalitesiyle Game Awards’da aday bile olmuştu ve en başarılı bağımsız üretimlerden biriydi. Dilerseniz oyunun oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. PlayStation Plus Essential aylık fiyatı, son artırımların akabinde 175 TL oldu. Siz ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Comments are closed.