x100-serisine-eklenecek-amiral-gemisi-telefon-vivo-x100sin-ozellikleri-ortaya-cikti-vSLPNdAU.jpg

X100 Serisine Eklenecek Amiral Gemisi Telefon vivo X100s’in Özellikleri Ortaya Çıktı

vivo, 2023 yılının sonlarına gerçek yeni amiral gemisi telefonları X100 serisini tanıtmıştı. Lakin daha sonra gelen bilgiler, şirketin standart ve Pro modelden oluşan bu seriye iki yeni telefon daha ekleyeceğini göstermişti. Bunlardan biri X100 Pro+, başkası ise X100s idi.

Bugün hakkında çok az şey bilinen X100s’nin özellikleri ortaya çıktı. Digital Chat Station tarafından paylaşılan ayrıntılara nazaran aygıt, tıpkı kardeşleri üzere çok savlı özelliklere sahip olacak.

X100s’te neler bekliyoruz?

Serinin yeni üyesi olacak X100s, tıpkı kardeşleri üzere bir üst segmentte bir amiral gemisi telefon olarak çıkış yapacak. Sızıntıya nazaran şirket, aygıtta başka modellerin bilakis düz bir ekran kullanacak. Öte yandan FHD+ çözünürlüğe sahip olacağı da gelen bilgiler ortasında.

X100s’nin kardeşlerinden biraz daha uygun fiyata sunulan bir model olması bekleniyor. Fakat buna karşın işlemci üzere hususlarda geride kalmayacak. Digital Chat Station, telefonda MediaTek’in amiral gemisi yonga seti Dimensity 9300’ü göreceğimizi söylüyor.

Batarya konusunda da bilgiler var. Sızıntıya nazaran yeni aygıtta 100W süratli şarj dayanaklı 5000 mAh’lik bir batarya göreceğiz. Standart X100’de 120W dayanağı vardı. Bunlar dışında cam art panel, ekran içine yerleştirilmiş parmak izi sensörü ve dört seçeneği göreceğimiz söyleniyor.

Vivo X100s hakkında bildiklerimiz şimdilik bu kadar. Aygıtın önümüzdeki ay Çin’de tanıtılması bekleniyor.  

vivo X100 serisine göz atmak isterseniz:

vivo X100 Pro incelememiz için:

Comments are closed.