kingdom-come-deliverance-2-mi-geliyor-heyecanlandiran-paylasim-tyEViJnu.jpg

Kingdom Come Deliverance 2 mi Geliyor? Heyecanlandıran Paylaşım

 
Deep Silver ve Warhorse Studios yeni bir oyun duyurmak üzere. Twitter üzerinden yayınlanan bir gönderiye nazaran 18 Nisan tarihinde yeni bir oyun duyurusu bizlere sunulacak ve hayranlar bu haber için hayli heyecanlı.
 
İlk oyun bir oldukça sevilmişti 
 
 
 
Sızıntı haberlerle ve hakikat bilgilerle bir arada ön plana çıkan oyun kesiminden Tom Henderson tarafından bildirilene nazaran 18 Nisan tarihinde duyurulacak olan yeni oyun Kingdom Come: Deliverance 2. Bildiğiniz üzere birinci oyun 2018 yılında çıkışını gerçekleştirdi ve Orta Çağ temasıyla dikkatleri bir epey üzerine çekti. Oyun günümüzde hala çok oynanmaya ve satmaya devam ediyor.
 
CRYENGINE oyun motoru ile bir arada geliştirilen birinci oyun gerçekçi savaş mekaniği ve açık dünyası ile çok beğenildi. Duyurulması beklenen devam oyunu hakkında şu an için rastgele bir bilgi bulunmuyor ve birebir vakitte hangi oyun motoru tarafından destekleneceği de bilinmiyor.
 
Twitter gönderisi üzerinde art planda cet binmiş bir şövalyenin olduğunu görebiliyoruz. Son olarak fragmanın sinematik mi yoksa oyun içi mi olacağı aşikâr değil. Fakat oyuncular her vakit oyun içi fragmandan yana.
 

 

Comments are closed.