it-takes-two-studyosu-yeni-oyunlarini-yil-sonunda-duyuracak-7qM8JzYt.jpg

It Takes Two stüdyosu Yeni Oyunlarını Yıl Sonunda Duyuracak

 
It Takes Two ve daha ziyadesiyle tanınan geliştirici stüdyosu Hazelight bir sonraki oyununu 2024 yılının sonlarında duyuracağını açıkladı. Resmi Twitter gönderisi ile birlikte açıklanan bu ayrıntılar ile birlikte stüdyonun 10. yaşına gireceği ve Kasım ayı içerisinde yeni bir dönüm noktasına ulaşacağı aktarılıyor.
 
Yeni oyun duyurusu haberi Twitter üzerinden yayınlandı 
 
 
 
Gönderi içerisinde “Kasım ayında Hazelight’ın 10. yıl dönümünü kutlayacağız” sözleri yer alıyor. Birebir vakitte daha fazla duyurunun yıl dönümü ile bir arada gelmesi planlanıyor. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz ay stüdyonun son oyunu “It Takes Two”nun birinci üç yılında 16 milyondan fazla sattığı ve 30 milyondan fazla kişi tarafından oynandığı bildirildi.
 
Hazelight, bugüne kadar çıkan iki oyunuyla bir epey ön plana çıktı. Bu oyunlar ortasında “It Takes Two” ve “A Way Out” yer alıyor. Oyunların genel yapısına bakacak olursak tek oyunculu değil de iki bireyle oynayabileceğiniz bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Hasebiyle co-op macera tecrübesi üzerinde hayli usta olan bir stüdyo diyebiliriz.
 

 

Comments are closed.