ikonik-oyun-geri-donuyor-steamde-acildi-kwtNUE14.jpg

İkonik oyun geri dönüyor! Steam’de açıldı

Oyun dünyasının sevilen bağımsız üretimlerinden biri olan Hades, ikinci oyunuyla geri dönmeye hazırlanıyor. Bir müddettir resmi açıklamalarla gündemde olan oyun, nihayet teknik testleri başlatıyor. Hades 2 teknik testleriyle oyunu deneyebileceksiniz.

Hades 2 teknik testlerine nasıl katılırım?

Supergiant Games, Hades 2 teknik testlerinin resmen başladığını açıkladı. Bu kapsamda Steam üzerinden makul sayıda oyuncu alacaklarını söz etti. Oyuncular, Steam mağaza sayfasına gidip “Erişim İste” butonuna tıklayarak kayıt olabilecek.

Teknik testin gayesi, oyunu erken erişime açmadan evvel yazılımsal bir sorun olup olmadığını görmek olacak. Teste katılmaya hak kazanan oyuncular; oyun içi araçlar aracılığıyla problemleri direkt geliştiriciye bildirebilecek.

Supergiant Games, oyun içerisinde istikrarı sağlamak için başlangıçta az sayıda oyuncuyu davet edeceğini söyledi. Fakat vakit içerisinde oyuncu sayısında artış olacağını da söz etti. Bu, şu anda Steam üzerinden erişim isteyen herkesin oyunu oynayabileceği manasına geliyor.

Geliştirici ayrıyeten Hades 2’nin teknik test yapısı için gereken asgarî sistem ihtiyaçlarını de paylaştı.

  • İşletim sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Çift Çekirdekli 2.4 Ghz
  • Hafıza 4 GB RAM
  • Grafik: 2 GB VRAM / DirectX 12+ desteği

Teknik test, Supergiant Games’in performansı değerlendirmesine ve erken erişim için oyun tecrübesini geliştirmesine yardımcı olacak. Erişim hudutlu olsa da, oyunculara Hades 2’yi test etme imkanı verecek.

Peki siz bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz?

Comments are closed.