taninan-tasinabilir-fps-oyunu-pc-icin-duyuruldu-iste-sistem-ihtiyaclari-RIjWqRYW.jpg

Tanınan taşınabilir FPS oyunu PC için duyuruldu! İşte sistem ihtiyaçları

Level Infinite tarafından geliştirilen ve 2023’te iOS ve Android için piyasaya sürülen Arena Breakout: Realistic FPS, kısa mühlet içinde en tanınan taşınabilir FPS oyunları ortasına girdi. Son gelişmelere nazaran Level Infinite‘in çatı şirketi Tencent, bu başarıyı bilgisayara taşıyacak. Tencent‘in bir başka alt şirketi MoreFun Studios, PC için yeni Arena Breakout: Infinite imalini duyurdu. İşte Arena Breakout: Infinite sistem gereksinimleri…

Mobil oyunun PC versiyonu Arena Breakout: Infinite neler sunuyor?

Arena Breakout: Realistic FPS‘in bilgisayar versiyonu olan Arena Breakout: Infinite, bu yılın sonlarına yanlışsız piyasaya sürülecek. Fiyatsız olarak oynanabilecek oyunu erkenden deneyimlemek isteyenler için resmi web site üzerinden yapılacak kayıtla mayıs ayından itibaren kapalı betaya giriş talihi sunuluyor. Steam sayfası ise açılmış durumda.

Arena Breakout: Infinite, ultra gerçekçi grafiklerle taktiksel bir askeri çıkarma tecrübesi sunacak. Oyuncuları 360 derece uzamsal ses efektleri ve gerçek vakitli aydınlatma ile sürükleyici bir dünyaya götürecek oyun, 500’den fazla silah eklentisi ile büyük çeşitlilik sunacak.

Arena Breakout: Infinite beta sürümünü oynayabilmek için öncelikle buraya tıklayarak resmi web sitesine ulaşın. Ardından üst menüden “Beta Signup” butonuna tıklayın. Açılan pencere üzerinden kayıt olma kısmına geçiş yapın. E-posta adresinizi doğrulayıp ülkenizi de seçtikten sonra kaydı onaylayarak hesap oluşturabilirsiniz. Kapalı beta sürecinin mayıs ayı itibariyle başlayacağını belirtelim.

Arena Breakout: Infinite sistem ihtiyaçları şu formda sıralandı;

Gereksinim Minimum Önerilen
İşletim Sistemi 64-bit Windows 10 64-bit Windows 10
İşlemci Core i7-9700 yahut Ryzen 7 3700X Core i7-10700KF yahut Ryzen 7 3700X
RAM 16 GB 32 GB
Ekran Kartı GeForce RTX 2060, Radeon RX 5600 XT yahut Arc A580 GeForce RTX 2080 yahut Radeon RX 6800 XT
DirectX Sürüm 12 Sürüm 12
Depolama 100 GB kullanılabilir alan 100 GB kullanılabilir alan

Peki siz bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Tags: No tags

Comments are closed.