helldivers-2-cikti-iste-helldivers-2-sistem-ihtiyaclari-ve-yer-aldigi-platformlar-QTKyilVC.jpg

Helldivers 2 çıktı! İşte Helldivers 2 sistem ihtiyaçları ve yer aldığı platformlar!

İlk oyunuyla 2015 yılında oyun severlerle buluşan Helldivers, ortadan geçen 9 yıllık bekleyişin akabinde serinin 2’inci oyunuyla bir kere daha raflarda. 2015 yılında yayınlanan birinci kısmıyla oyun severlerin ilgisini ziyadesiyle çeken ve gerek basın gerek oyun severler tarafından yüksek puanlar almayı başaran Helldivers, serinin 2’inci oyunuyla da şimdiden beklentiyi karşılamış üzere. Helldivers 2, 8 Şubat’ta oyun severlerle buluştu. Pekala, Helldivers 2 konusu ne, hangi platformlarda yer alıyor ve sistem ihtiyaçları neler?

Helldivers 2 Konusu Ne?

Helldivers 2, çok oyunculu bir oyun olmasıyla arkadaşlarıyla bir arada online oyun oynamayı sevenlerin ilgisini çekecek bir imal. 3 arkadaşınızla güçlerinizi birleştirerek oyundaki gezegeniniz olan Üstün Dünya’nın güvenliğini tehdit eden uzaylı baskınının üstesinden gelmeye çalıştığınız Helldivers 2’de, bir yandan galaksiyi yükselen uzaylı tehditlerine karşı müdafaaya çalışıyor, öbür yandan seçkin kuvvetlerin galaksiler ortası gayretine şahit oluyorsunuz.

Arrowhead Game Studios tarafından PlayStation 5 ve PC için geliştirilen Helldivers 2, şu an PlayStation Store’da ve PC için Steam’de erişilebilir durumda.

Helldivers 2 Sistem İhtiyaçları Neler?

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel i7 4790 / AMD Ryzen 5 1500X
Bellek: 8 GB
Depolama: 100 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1050 Ti yahut AMD RX 470

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 / 11
İşlemci: Intel i7 9700K AMD Ryzen 7 3700X
Bellek: 16 GB çift kanal
Depolama: 100 GB (SSD)
Ekran Kartı: NVIDIA RTX 2060 yahut AMD RX 6600XT

HELLDIVERS™ 2, galaksiyi yükselen Uzaylı tehditlerinden kurtarmak, galaksiler ortası bir çabayı kazanmak için Helldivers’ın seçkin kuvvetlerinin çabasını anlatan, 3. şahıs grup tabanlı bir nişancı oyunudur. 3. şahıs bakış açısıyla oyuncular; düşman kuvvetlerini vurup öldürmek için çeşitli silahlar (tabancalar, makineli tüfekler, alev püskürtücüler) ve stratejiler (taretler, hava hücumları vb.) kullanır. Dövüşe, uzaylı güçlerin kanları ve parçalanması eşlik ediyor. Kan fışkırması ve parçalanma, oyunculara çevresel patlamalar yahut dost ateşi isabet ettiğinde de görülebilir. Düşman kampları ve savaş alanı ortamları kan lekelerini ve parçalanmış cesetleri tasvir ediyor.”

Bu heyecan dolu üçüncü şahıs grup nişancısında tehlikeli bir galakside özgürlük savaşı verin.
Özgürlüğe inanıyor musunuz? Zulmün karşısında durabilir ve savunmasızları savunabilir misiniz? Barış için savaşın. Demokrasi için çaba edin!

Arrowhead Game Studios tarafından PS5 ve PC için üretilen bu çok oyunculu eşli nişancıda en fazla üç arkadaşınızla güçlerinizi birleştirin ve gezegeniniz Harika Dünya’nın güvenliğini tehdit eden uzaylı felaketinin üstesinden gelin. Galaksideki en büyük, en güçlü ve en tehlikeli araçları kullanarak barış, özgürlük ve Güdümlü Demokrasi yaymakla misyonlu seçkin askerler olan Helldivers’ın yerine geçin.
Helldivers, sağlam bir dayanak olmadan gezegene adım atmaz; fakat bu dayanağı ne vakit ve nasıl çağıracağınız size bağlı. Çok güçlendirilmiş birçok birincil silah ve özelleştirilebilir teçhizata sahip olmanızın yanı sıra oyun esnasında savaş hareketi gerçekleştirme kabiliyetiniz de bulunuyor.
Arrowhead’in bugüne kadarki en âlâ eşli oyun tecrübesi, Helldivers 2’de sizi bekliyor. İş birliği, hayati değer taşıyacak. Kadrolar teçhizatlarıyla sinerji kuracak, her misyon yaklaşımında strateji oluşturacak ve gayeleri daima birlikte tamamlayacaklar. Muhteşem Dünya’nın önde gelen askerî barış gücüne bugün kaydolun. Bizler kahramanız… Bizler efsaneyiz… Bizler HELLDIVER’ız.

Comments are closed.