fortnite-bir-efsane-seriyle-daha-is-birligi-yapiyor-erKQY2RW.jpg

Fortnite, bir efsane seriyle daha iş birliği yapıyor

Fortnite, oyuna sevilen animasyon dizisi Avatar: Son Hava Bükücü karakterlerini ve dünyasını getirecek ve böylece Fornite bir kere daha tanınan kültürün merkezi olduğunu kanıtlayacak. Twitter’daki bir gönderide duyurulan bu işbirliği, Fortnite hayranlarını epey heyecanlandırdı ve Avatar kozmosunun Fortnite dünyasına girişi büyük bir ilgiyle karşılandı.

Avatar: Son Hava Bükücü karakterleri Fortnite ’ta

Oyun içi mağazada, Avatar: Son Hava Bükücünün ana karakterlerinden kimilerinin kostümleri ve aksesuarları yer alacak. Farklı bir formda dizinin ana karakteri olan Aang’in çabucak satın alınabilir olmayacağı belirtildi. Bunun yerine, Aang’in daha sonraki bir tarihte bir aktiflik geçidi kapsamında oyuna ekleneceği söylendi.

Katara, Toph ve Zuko üzere ana karakterlerin yanı sıra, Avatar: Korra’nın Efsanesi’nin baş karakteri de oyunun bir modülü olacak. Oyuncular, bu karakterlerin kostümlerine satın alarak ulaşabilecekler.

Epic Games, bu yeni karakterler için özel kostüm paketlerinin yanı sıra, oyun içi etkinlikler ve vazifeler de sunacak. Bu etkinlikler, oyunculara mükafatlar kazanma ve Avatar kozmosunun derinliklerine daha da dalmaları için fırsatlar sunacak. Ayrıyeten, Avatar: Son Havabükücü’nün efsanevi sahnelerini ve anlarını içeren özel etkinlikler de bekleniyor.

İlk aktiflik olan Avatar: Elements, 12 Nisan tarihinde başlayacak. Fortnite, son vakitlerde birçok farklı sinema, dizi ve müzik sanatkarı ile işbirlikleri yaparak oyuncularına daima yeni ve heyecan verici içerikler sunmaya devam ediyor.

Siz Avatar x Fortnite işbirliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Comments are closed.