epic-games-2-bin-tllik-oyunu-fiyatsiz-verecek-O5g7HinD.jpg

Epic Games, 2 bin TL’lik oyunu fiyatsız verecek!

Epic Games Store, oyun severlere fiyatsız oyunlar sunmaya devam ediyor. 4 Nisan ile 11 Nisan ortasında oyuncular, neredeyse 2 bin TL’lik oyunu kütüphanelerine ekleyebilecekler. Gelin ayrıntılarına daima bir arada göz atalım.

Epic Games fiyatsız oyunu: The Outer Worlds ve Thief

Oyuncular, The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition ve Thief (2014) oyunlarını fiyatsız olarak edinebilecekler. Bu fırsatı kaçırmamak için 4 Nisan ile 11 Nisan tarihleri ortasında Epic Games Store’a uğrayın.

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition, Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen birinci şahıs bilim kurgu RPG oyunu olan The Outer Worlds’ün özel içerikler içeren bir sürümü. Peril on Gorgon ve Murder On Eridanos isimli iki DLC paketini de içeriyor.

Bu paket olağanda 50 dolarlık bir fiyata satılıyor. Münasebetiyle, Epic Games Store tarafından sunulan bu fiyatsız oyun fırsatı sahiden de büyük bir bedele sahip.

Diğer yandan Thief (2014), Eidos Montreal tarafından geliştirilmiş bir öbür oyun. 2014’te piyasaya sürülen bu oyun, çok fazla muvaffakiyet elde edemedi. Bunun temel sebebi ise oyunun birtakım tenkitlere maruz kalan oynanış mekanikleriydi. Fakat, tekrar de oyunun kıssası ve atmosferi genel olarak olumlu tenkitler aldı. Oyunun ayrıntılarına dalarken saklı düğmeleri aramak üzere küçük ayrıntılar oyuncuları cezbetmeyi başardı.

4 Nisan ile 11 Nisan ortasında, Epic Games Store üzerinden bu oyunlara fiyatsız olarak erişebilirsiniz. Bu müddet zarfında The Outer Worlds yahut Thief mağaza sayfalarını ziyaret ederek bu oyunları kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Fakat bu fırsattan yararlanmak için bir Epic Games Store hesabınızın olması gerekiyor.

Siz bu haftanın Epic Games fiyatsız oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Comments are closed.