google-cekilisle-200-sahsa-pixel-dagitiyor-iste-kurallar-hOISxh3y.jpg

Google, çekilişle 200 şahsa Pixel dağıtıyor? İşte kurallar

Google Play, çekilişle fiyatsız akıllı telefon dağıtıyor. Bir müddettir Google Play’de yer alan Play Points uygulaması artık de 29 Mart-4 Nisan ortasında devam eden Üstün Haftalık Ödül çekilişi ile öbür bir düzeye geldi. Buna nazaran Google, Android kullanıcılarına Pixel 8 ve Pixel 8 Pro modellerini fiyatsız dağıtmaya başladı. İşte çekilişe katılma kaideleri.

Google Play çekilişiyle fiyatsız Pixel 8 Pixel 8 Pro kazanmak mümkün

Ülkemizde satılmasa da Android dünyasının en güzel akıllı telefon modellerinden biri de Pixel 8 ve Pixel 8 Pro. Bu iki Amiral gemisi akıllı telefonu fiyatsız elde etmek için çekilişe katılmanız kâfi. Doğal ki modeller Türkiye’de satılmadığı için Google Play Points Üstün Haftalık Ödül çekilişi Türkiye’de yapılmıyor.

Ancak Türkiye’de bu çekiliş yapılmasa da haftalık Play Points çekilişi yapılıyor. Birden fazla Android kullanıcısı ise Google Play Points’in ne olduğunu da bilmiyor. Google’ın yeni uygulamaya başladığı bu uygulama ile oyun indirip oynadıkça puan biriktirmeniz mümkün. Lakin en çok Play Points puanı uygulama içi satın alma ile kazanıyorsunuz.

Google, her satın almanız sonrası size bir puan veriyor. Yeniden Google Play Points Altın, Platin ve Elmas isminde üç puan cinsine sahip. Muhakkak bir puan düzeyine geldiğinizde Altın ve sırasıyla Platin ve Elmas oluyorsunuz. Şayet Altın, Platin ve Elmas üye olursanız her hafta düzenlenen çekilişe katılma hakkına da sahipsiniz.

İşte Google Play Muhteşem Haftalık Ödül ile Pixel 8 ve Pixel 8 Pro kazanacak 200 bireyden biri olmak için Altın, Platin ve Elmas üyelerden biri olmanız gerekiyor. Altın üyelik için 2000, Platin için ise 10 bin Play Points puanı biriktirmeniz gerekiyor. Yeniden bu düzeyde kalmak için de bir sene içinde birebir puanı kazanmanız lazım.

Çekilişle fiyatsız Pixel 8 ve Pixel 8 Pro dağıtılan Muhteşem Haftalık Ödül ve dağıtılan ödüller

  • Pixel 8 Pro (Nane Yeşili) — 100 adet
  • Pixel 8 (Nane Yeşili ) — 100 adet
  • 1000 Google Play Puanı — 10.400 kullanılabilir
  • 500 Google Play Puanı — 23.800 mevcut

Türkiye’de yapılan çekilişle yalnızca Play Points puanlarını kazanabiliyorsunuz. Bu Play Points’leri ise Google Play kredisine çevirmeniz mümkün. Buna nazaran 100 Play Points ile 1 TL kıymetinde Google Play Kredisi alabiliyorsunuz.

Comments are closed.