crash-bandicoot-gelistiricisi-activisiondan-ayriliyor-zOwbxpUG.jpg

Crash Bandicoot Geliştiricisi Activision’dan Ayrılıyor!

 
Spyro Reignited Trilogy ve Crash Bandicoot geliştiricisi Toys for Bob, Activision’dan ayrılarak özel bir stüdyo haline geleceğini duyurdu. Bugüne kadar özel ve ikonik karakterleri bizlere sunan bu stüdyo, artık ise yoluna farklı bir halde devam etmeye hazırlanıyor.
 
Toys for Bob özel oyunlar sunmaya devam edecek
 
 
 
Toys for Bob tarafından yapılan duyuruda çeşitli sözler bulunuyor ve şunlar söyleniyor: “Elimizde şu anda büyük bir fırsat bulunuyor. Bu fırsatla bir arada kendi köklerimize geri dönmeye hazırlanıyoruz. Şu anda ana şirketimiz Activision ile yollarımızı ayırma evresindeyiz ve Microsoft ile birlikte yeni bir iştiraki araştırıyoruz. Bir sonraki yeni projenin adımlarını yavaş yavaş atıyoruz lakin sizlere bunu duyurmak için epeyce erken. İlerleyen süreçte yeni kıssaları, karakterleri ve yeni oyun tecrübelerini sunmak için heyecanlanıyoruz.”
 

Ekibin bizlere sunduğu oyunlar ortasında yer alan Spyro Reignited Trilogy, PlayStation klasiği üç farklı oyunu bizlere sunuyor ve nitekim de hoş bir oyun tecrübesiyle karşılaşabiliyoruz. Öteki taraftan Crash Bandicoot yeniden özel karakterler ortasında bulunuyor ve oyunculara nostalji hissiyatı yaşatmaya devam ediyor.

Comments are closed.