terminator-temali-hayatta-kalma-oyunu-terminator-survivors-duyuruldu-iste-birinci-fragman-sltjGB3D.jpg

Terminatör Temalı Hayatta Kalma Oyunu “Terminator: Survivors” Duyuruldu: İşte Birinci Fragman!

Dünyanın en tanınan aksiyon bilim kurgu sinema serilerinden Terminatör hayranlarını sevindirecek bir gelişme yaşandı. Görüntü oyun geliştiricisi Nacon, düzenlediği bir aktiflikte en yeni oyununu duyurdu. “Terminator: Survivors” olarak isimlendirilen oyun, açık dünya tutkunlarını da etkilemeyi başaracak üzere görünüyor. Peki Terminator: Survivors, nasıl bir oyun olacak?

Terminator: Survivors için paylaşılan birinci duyuru fragmanı, oyunun manzara kalitesinin üst seviye olacağını gözler önüne seriyor. Birinci şahıs bakış açısında oynayacağımız oyunda, aksiyon ve maceranın düzeyi hiç düşmeyecek üzere görünüyor.

Terminator: Survivors çıkış tarihi

Nacon tarafından yapılan açıklamaya göre Terminator: Survivors, 24 Ekim 2024 tarihi prestijiyle piyasaya sürülecek. Birinci kademede yalnızca PC’ler için yayımlanacak olan oyun, ilerleyen devirlerde PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için de çıkış yapacak. Oyunun fiyatı ve sistem ihtiyaçlarına ait bir açıklamaysa yapılmadı.

Terminator: Survivors konusu

Hayatta kalmaya çalışmanın temel olduğu oyun, Terminatör serisinin birinci iki sinemasından yararlanacak. Yani oyunseverler, aslında sinemayla ilişkili bir üretimle karşılaşmış olacaklar. Üstelik bu maceraya isterseniz tek başınıza isterseniz de bir arkadaşlarınızla dahil olacaksınız. Nacom CEO’su Marco Ponte tarafından yapılan açıklamaya göre Terminator: Survivors oyuncuları, birinci etapta “Skynet” ve Terminatör’ün varlığından habersiz olacaklar. Bu ortada; oyunda Terminatör serisinden ünlü karakterlerin bulunacağı da açıklandı. Fakat bu karakterlerin hangileri olacağı belirli değil.

Terminator: Survivors’ın hayatta kalmayı temel alacak olması başınızı karıştırmasın. Oyun, PUBG gibisi bir yapıya sahip olmayacak. Hatta oyunun Steam sayfasına göz attığımızda silah kullanımının tehlike yaratacağı bilgisinin paylaşıldığını görüyoruz. Kıyamet sonrası bir dünyada silah kullanmamanın ne üzere tesirleri olacağını ise fakat oyun yayımlandığı vakit anlayabileceğiz.

Terminator: Survivors için hazırlanan birinci tanıtım görüntüsü:

Comments are closed.