cok-beklenen-oyunlar-geliyor-capcomdan-surpriz-aktiflik-5TrY5uQ1.jpg

Çok beklenen oyunlar geliyor! Capcom’dan sürpriz aktiflik

Capcom, önümüzdeki haftalarda iki dijital yayın aktifliği planladığını açıkladı. Japon oyun devi, bu etkinliklerde yeni çıkacak üretimlerini ve mevcut oyunların güncellemeleri hakkında detaylar sunacağını açıkladı.

Capcom, Mart’ta iki aktiflik düzenleyecek

“Capcom Highlights” olarak isimlendirilen birinci aktiflik 7 Mart’ta düzenlenecek. Bu kapsamda iki yeni oyun tanıtılacak. Birincisi 2012’de çıkan aksiyon-RPG oyununun devamı Dragon’s Dogma 2 olacak. Başkası ise Japon folklorundan esinlenen Kunitsu-Gami: Path of the Goddess olacak.

Bu aktifliği takiben 11 Mart’ta düzenlenecek bir öbür lansmanda ise üç Capcom oyununa gelecek güncellemeler ayrıntılandırılacak. Street Fighter 6‘nın büyük bir güncelleme alacağı belirtildi. Fiyatsız nişancı oyunu Exoprimal için yeni içerikler paylaşılacak.

Ayrıca taşınabilir oyun Monster Hunter Now ve Monster Hunter Stories’in konsol ve PC için sunulacak remastered versiyonu da ayrıntılandırılacak. Taşınabilir aygıtların yetersiz kaldığı noktalar PC sürümüyle tamamlanacak. Tanınan oyunun yeni versiyonunda ne üzere değişiklikler olacağı ise belgisiz.

Monster Hunter Wilds ile ilgili rastgele bir açıklama yapılmadı. Lakin Capcom, oyunculara hem yeni hem de devam eden projelerden kapsamlı bilgi vereceğini söyleyerek gelecek planlarını gün yüzüne çıkaracak.

Her iki yayın da Capcom’un YouTube ve Twitch kanalları aracılığıyla izlenebilecek. Şirket bu aktifliklerin -20 dakika kadar süreceğini ve yeni oyunları hakkında süratli bilgiler sağlayacağını söyledi.

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Cevaplarınızı aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle kolay kolay paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok kıymetli.

Comments are closed.