bu-oyun-daha-cikmadan-steamin-en-cok-satani-oldu-8baLcOma.jpg

Bu oyun, daha çıkmadan Steam’in en çok satanı oldu!

Steam, aksiyondan simülasyona kadar birçok oyuna yer veriyor. Bu da en çok satanlar listesinin daima değişmesine yol açıyor. Fakat bir MOBA oyunu daha erişime açılmadan en çok satanlar listesinde birinci sıraya yükseldi. Steam’de neden herkes Smite 2 satın alıyor?

Steam’de neden herkes Smite 2 satın alıyor?

Hi-Rez Studios tarafından geliştirilen Smite 2, daha piyasaya çıkmadan Steam’de listeleri altüst etmeyi başardı. Birinci olarak 2014 yılında ortaya çıkan MOBA serisi, 2024 yılında yenilenmeye hazırlanıyor. Yeni oyun ise Steam’in en çok satanlar listesinde doruğa yerleşti.

Smite 2 geçtiğimiz günlerde Steam’de 18 ila 60 dolar ortasında değişen fiyatlar ile piyasaya sürüldü. Founders, Deluxe ve Ultimate Founders sürümlerinin büyük ilgi çektiği görüldü. Bu paketler, oyun içi bonuslar ve mükafatların yanı sıra kapalı testlere katılma fırsatı veriyor.

Smite 2 satışa çıkmış olmasına karşın şu anda oynanabilir değil. Yeni MOBA oyununun 2024’ün ortasına kadar açılması beklenmiyor. Lakin Founders Edition paketlerinin piyasaya sürülmesinden bu yana, Steam en çok satanlar listesinde 1 numaraya yükseldiğini söylemek mümkün.

Founders Edition paketlerinin Epic Games Store, Xbox ve PlayStation mağazalarından da satın alınabildiğini belirtelim. Bu sürümlere sahip olan oyuncular, Mayıs ayında başlaması planlanan birinci kapalı alfa testine erişim hakkı elde edecek.

Diğer oyuncuların ise toplumsal medya duyurularıyla alfa testlerine katılması bekleniyor. Lakin satışlar, tam olarak çıkış yapmasının yıllar süreceği bir oyun için epeyce dikkat cazip duruyor.

Smite, 2014’teki lansmanından bu yana 40 milyondan fazla oyuncuya ulaşmayı başardı. Smite 2 ise Unreal Engine 5 ile sıfırdan geliştirildi.

Comments are closed.