acik-dunya-star-wars-oyunundan-fragman-geldi-ne-vakit-cikacak-7VJSaEIc.jpg

Açık dünya Star Wars oyunundan fragman geldi! Ne vakit çıkacak?

Ubisoft, Star Wars Outlaws’ın resmi fragmanını yayınlandı. Bu kapsamda açık dünya-macera oyununun öykü ve ana karakterlerine ait birinci ayrıntıları paylaştı. The Division üzere oyunlarla bilinen Massive Entertainment tarafından geliştirilen Star Wars Outlaws, 30 Ağustos 2024’te çıkış yapacak.

Star Wars Outlaws 30 Ağustos’ta çıkacak

Oyun için yayınlanan yeni kıssa fragmanı; baş karakter Kay Vess’i gözler önüne serdi. Fragmanda, galaksideki seyahati ele alınıyor. Yeni bir suç örgütünün lideri olan Zerek Besh, yanlış giden bir işin akabinde Kay’in başına ödül koyuyor.

Kay’in galakside hayatta kalabilmek için tek bahtı “tüm vakitlerin en büyük soygunlarından birini” gerçekleştirmek olacak. Bu soygunu gerçekleştirmek için oyuncuların Pyke Syndicate, Hutt Cartel ve Ashiga Clan üzere gruplar ile iş birliği yapması gerekecek.

Oyuncular Kay Vess ile öyküde ilerlerken Canto Bight, Kijimi, Tatooine, Akiva ve Toshara üzere birtakım tanınan yerleri keşfedecek. Bu süreç içerisinde yeraltı dünyasının değerli isimleriyle bir ortaya gelecek ve popülaritenizi arttıracaksınız.

Zerek Besh’in başındaki ana düşman Sliro olarak isimlendiriliyor. Bu kapsamda oyun Sliro ve güçlü grubuna meydan okumanız gerekecek.

Star Wars Outlaws 30 Ekim’de PC, Xbox Series X/S ve PlayStation 5 için çıkış yapacak. Oyunun Gold yahut Ultimate sürümleri ön siparişle alanlar 27 Ağustos’tan itibaren oynayabilir. Ubisoft+ Premium aboneleri de erken erişim hakkına sahip olacak.

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Comments are closed.