logitech-minimal-boyutlu-oyuncu-klavyesini-duyurdu-karsinizda-g-pro-x-60-lightspeed-xWbmiStL.jpg

Logitech, Minimal Boyutlu Oyuncu Klavyesini Duyurdu: Karşınızda G Pro X 60 Lightspeed

Logitech, bugün düzenlediği bir etkinlikte Logitech G Pro X 60 Lightspeed ismini verdiği yeni kablosuz klavyesini duyurdu. Oyuncular için tasarlanan bu kablosuz klavye, küçük yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak üzere görünüyor.

Logitech G Pro X 60 Lightspeed, yalnızca temel harflere ev sahipliği yapan, küçük bir model. Bu bağlamda; bu klavyede numlock kısmı bulunmuyor. Ayrıyeten oyuncu odaklı başka klavyelerde olduğu üzere mekanik bir yapıya da sahip değil. Lakin RGB aydınlatma, Logitech G Pro X 60 Lightspeed’in dikkat çeken özellikleri ortasında yer alacak.

Karşınızda Logitech G Pro X 60 Lightspeed

Logitech G Pro X 60 Lightspeed küçük olsa da işlevselliği açısından tüm muhtaçlıkları karşılayacak çeşitten. Çünkü bu klavye, G Hub uygulaması aracılığıyla makro atamalar yapmaya müsaade veriyor. Kullanıcılar, uygulama üzerinden klavyenin RGB aydınlatmasını da diledikleri üzere özelleştirebilecekler. Bu kablosuz klavyenin tam şarjla yaklaşık 65 saat kullanım imkânı sunduğunu da belirtelim.

Siyah, beyaz ve pembe renk seçenekleriyle satışa sunulacak Logitech G Pro X 60 Lightspeed’in fiyatı, 179 dolar olarak açıklandı. Klavyenin Türkiye pazarına sunulup sunulmayacağı şimdilik bilinmiyor.

Comments are closed.