yu-gi-oh-duel-linkste-yaratik-cagirmanin-yesyeni-bir-yolunu-kesfedin-EDcaJfEx.jpg

YU-GI-OH! Duel Links’te Yaratık Çağırmanın Yesyeni Bir Yolunu Keşfedin!

 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS’in Summon (Yaratık Çağırma) marifetini en üst düzeye çıkararak, oyuna ultra güçlü canavarları Düellolara getirmenin yepisyeni bir yolunu eklediklerini duyurdu. 28 Şubat prestijiyle Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS’in Rush Duel modunda Maximum Summoning (Maksimum Çağırma) yeteneği sizlerle olacak. Bu yeni Special Summons (Özel Çağrı) tipi, yeni bir canavar kartı çeşidi olan Maximum Monsters ile geliyor.
 
Maximum Summoning, birbirinden özel üç Azamî Monster’ı muazzam güç ve kapasiteye sahip tek bir mega canavara dönüştürüyor. Elinde gerekli üç Maximum Monster bulunan oyuncular, bunları alandaki belli Bölgelere Maximum Summon edebilir. Böylelikle bu üç kart, inanılmaz hücum gücüne ve üç kartın her birinin ferdî efektlerini kullanma yeteneğine sahip tek bir canavara dönüşür.
 
Örneğin, “The Three Harpie Sisters.” (“Üç Harpie Kız Kardeş”) ile zafere giden yolda kanatlanıp uçmak için Maximum Summon yeteneğini kullanabilirsiniz. 3400 ATK’ya sahip devasa, tek bir canavar oluşturmak için Harpie Lady Sisters [L], Harpie Lady Sisters ve Harpie Lady Sisters [R]’ıMaximum Summon edin.
 
Harpie Lady Sisters [L],Harpie Lady Sisters ve Harpie Lady Sisters [R]’ı, bu özel kampanya boyunca FİYATSIZ giriş mükafatları olarak kazanabilirsiniz. Ayrıyeten giriş yaptığınız her gün için toplam 1.000 Mücevher de dahil olmak üzere bir dizi bonus sizi bekliyor. Günlük giriş ödüllerinin tam listesi şöyle:
 
1. Gün: Legendary Duelists Rainbow Pack (SEVENS / Premium)
2. Gün: 250 Gems
3. Gün: Dream UR Pack (Rush Duel / Premium)
4. Gün: 250 Gems
5. Gün: UR/SR Ticket (Rush Duel / Premium)
6. Gün: 250 Gems
7. Gün: Dream SR Ticket (Speed Duel)
8. Gün: 250 Gems
 
Bedava kazanabileceğiniz armağanlar bununla da bitmiyor. Ayrıyeten Rush Edition Arşiv Marifetlerini ve “Harpie Lady Sisters”ın da yer aldığı hatıra niteliğindeki oyun içi Oyun Matınve Kart Kılıflarını da aktiflik sırasında kazanma bahtınız var.
Daha fazla bilgi için oyunun resmî sitesini ziyaret edin: https://www.konami.com/yugioh/duel_links/.
 
basın bülteni 

Comments are closed.