youtubeun-fiyatli-ozelligi-parasiz-oluyor-CKhhzREh.jpg

YouTube’un fiyatlı özelliği parasız oluyor!

YouTube’un kullanıcılara sunduğu Premium hizmeti, reklamsız görüntü izleme, art planda oynatma ve fotoğraf içinde fotoğraf (PiP) üzere avantajlar tanıyor. Lakin son gelişmelere nazaran YouTube, bu avantajlardan birisi olan Fotoğraf içinde Fotoğraf (PiP) özelliğini tüm kullanıcılara açacak. İşte ayrıntılar…

YouTube Fotoğraf içinde Fotoğraf (PiP) özelliği, herkese açılıyor

Bilmeyenler için YouTube’un Fotoğraf içinde Fotoğraf (PiP) özelliği, kullanıcının izlediği görüntüyü ekranın bir köşesine sabitleyerek tıpkı anda öbür süreçler yapabilmesine imkan tanıyor. Doğal YouTube uygulamasının art planda açık kalması gerekiyor. Bu özelliğe olağanda Premium hizmetinden yararlanan kullanıcılar erişebiliyordu. Lakin son gelişmeler, tüm herkese sunulacağını gösterdi.

YouTube, Fotoğraf içinde Fotoğraf özelliğini 2022 yılından beri Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm kullanıcılara sunuyor. Kısa müddet evvel ortaya çıkan bilgilere nazaran şirket, bu özelliği Avrupa için de fiyatsız hale getirecek. Çünkü kimi kullanıcılar, toplumsal medya üzerinden yaptıkları paylaşımla erişim sağlayabildiklerini öne sürdü.

Bununla ilgili olarak YouTube, gelen sorular üzerine şu anda ABD dışında bu türlü bir plan olmadığını açıkladı. Bu durumda özelliğe fiyatsız halde eriştiğini söyleyen kullanıcıların bir kusur sonucunda kullanabildiği söylenmeye başlandı. Lakin çeşitli kaynaklar. YouTube öyle demese de planı olduğunu öne sürüyor.

YouTube‘un Fotoğraf içinde Fotoğraf özelliğini Avrupa için de fiyatsız halde sunup sunmayacağını yakın vakitte göreceğiz.

Peki siz bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments are closed.