bayraktar-akinci-cagdas-warships-oyununa-eklendi-video-myRk3S46.jpg

Bayraktar Akıncı, Çağdaş Warships Oyununa Eklendi [Video]

Artstorm FZE tarafından geliştirilen ve yaklaşık 3 yıl evvel iOS ve Android aygıtlar için piyasaya sürülen taşınabilir savaş oyunu Modern Warships, bugün Türk oyunseverlerin dikkatini çekecek bir güncelleme ile gündeme geldi. 0.77 numaralı güncelleme ile silahlı insansız hava aracı (SİHA) Bayraktar Akıncı, oyuna eklendi. Ayrıyeten Baykar tarafından geliştirilen pek çok silah ve mühimmat da Bayraktar Akıncı ile oyuna gelmiş durumda.

Artstorm FZE, Bayraktar Akıncı için “Türk yüksek irtifa, ultra uzun menzilli silahlı insansız hava aracı. SİHA, itiş gücünü artıran ve yüksek ölçüde silah taşımasına imkan tanıyan bir çift turboprop motorla donatıldı. SİHA, hem karada hem de havadaki amaçları imha vazifelerinde kullanılabilir. SİHA, birebir vakitte gemilere de önemli hasar verebilecek bir çift çok fonksiyonlu fırlatıcı Sungur ve Cirit’e sahip.” sözlerini kullanıyor.

Bayraktar Akıncı, oyun içinde bu türlü görünüyor:

Bayraktar Akıncı, VIP Battle Pass ile erişilebilir halde olacak. Akıncı’nın üzerindeki silah ve mühimmatlar ise şu halde sıralandı:

  • SOM-J havadan karaya seyir füzesi.
  • Çakır havadan karaya seyir füzesi.
  • Kuzgun havadan karaya güdümlü füze.
  • 2 adet çok maksatlı füzeye sahip Sungur fırlatıcı.
  • 4 adet çok emelli füzeye sahip Cirit fırlatıcı.
  • HGK-84 güdüm kiti.

Modern Warships’i indirmek ve oynamak isterseniz iOS için buraya, Android için buraya tıklayabilirsiniz.

Bayraktar Akıncı’nın oyun içindeki imgeleri şu halde:

Comments are closed.