yillarin-eskitemedigi-strateji-tecrubesini-cebinize-tasiyan-age-of-empires-mobile-erken-erisime-acildi-OqCMMWA9.jpg

Yılların Eskitemediği Strateji Tecrübesini Cebinize Taşıyan Age of Empires Mobile, Erken Erişime Açıldı

Strateji oyunu dendiğinde akla gelen birinci üretimlerden olan Age of Empires serisi, bilhassa de ikinci ve dördüncü oyunuyla oyuncuların kalbinde kendine yer kazanmıştı. Hâlâ da kendine sadık kitlesiyle sürat kesmeden yoluna devam ediyor. Çünkü çoğumuz unutmuş olabilir ancak seri, battle royale akımını bile oyununa katmıştı.

Şimdiyse sevilen serimiz, taşınabilir oyuncularla buluştu. Şubat ayının sonlarına hakikat bir fragmanla karşımıza gelen Age of Empires Mobile, artık de ön siparişe açıldı. Oyunun ne olup ne olmadığına gelin birlikte bakalım.

Age of Empires Mobile Google Play Store’da erken erişimde.

Bu kontaktan indirebileceğiniz Age of Empires Mobile, bilgisayardaki Age of Empires tecrübesini mobile taşımayı amaçlıyor. Gördüğümüz kadarıyla Fransa, Roma, Çin ve Bizans imparatorluklarına hayat verebiliyoruz. Friedrich Barbarossa, Kraliçe Sheba üzere değerli isimlere liderlik edeceğimiz oyun, güçlü bir strateji tecrübesini göz alıcı grafiklerle sunacağını belirtiyor.

Aynı anda yüzlerce oyuncuyu barındıracak geniş çaplı savaşları mümkün kılacak Age of Empires Mobile; savaş öncesi planlama ve başka oyuncularla teğe bir kapışabileceğiniz modları da barındırıyor. Kelam konusu üretim hem geliştiricileri hem de oyuncuları heyecanlandırmış durumda.

Age of Empires Mobile’ın fragmanı:

Oyunu oynadıktan sonra niyetlerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın. Bilhassa de serinin veteranları, kelam konusu oyunun özüne sadık mı kalacağını yoksa taşınabilir oyun akımının trendlerine ayak mı uyduracağını merak ediyor.

Comments are closed.