yeni-is-ilanina-nazaran-eain-gelistirdigi-black-panther-acik-dunya-olacak-Xi4JNv7w.jpg

Yeni İş İlanına Nazaran EA’in Geliştirdiği Black Panther Açık Dünya Olacak

 
Electronic Arts tarafından bir müddettir geliştirilme basamağında bulunan Black Panther oyunu hakkında yeni bir ayrıntı ortaya çıktı. Daha evvel de tıpkı söylentilerin ortaya çıkması ile bir arada artık yeni bir iş ilanı projenin açık dünyaya sahip olacağını bildiriyor.
 
Black Panther dinamik bir açık dünyayı içerecek
 
 
EA stüdyosu Cliffhanger Games tarafından yayınlanan yeni bir iş ilanı içerisinde Black Panther oyunu hakkında çeşitli ayrıntılar yer alıyor. İş ilanında “çalışacak baş sanal alan tasarımcısı” aranıyor ve iş tarifinin bir kısmında ise dinamik ve gelişen bir açık dünyanın bulunacağı belirtiliyor.
 
Cliffhanger Games, 2021 yılında kurulmuş bir stüdyo olarak karşımıza çıkıyor ve Middle-earth: Shadow of Mordor ve Middle-earth: Shadow of War’un geliştirilmesi esnasında Warner’s Monolith’in işvereni olan Kevin Stephens tarafından yönetiliyor. Takım içerisinde Stephens’ın yanı sıra Halo, God of War ve Call of Duty üzere seriler üzerinde çalışmış deneyimli isimler yer alıyor.
 

Black Panther projesi için şu anda geliştirilme kademesinin hala erken safhasında bulunulduğu aktarılıyor. Yani önümüzde uzun bir süreç var diyebiliriz.

Tags: No tags

Comments are closed.