yeni-basketbol-oyunu-nba-infinite-turkiyedeki-oyuncularla-bulustu-xlxPt7LH.jpg

Yeni basketbol oyunu NBA Infinite Türkiye’deki oyuncularla buluştu

Level Infinite ve Lightspeed Studios, NBA Infinite’i resmi olarak oyun severlerin beğenisine sundu. NBA Infinite, NBA ekolünü telefona taşımayı hedefleyen gerçek vakitli bir PvP (Oyuncuya Karşı Oyuncu) taşınabilir oyunu olarak konumlanıyor.

Oyunda oyuncular; 3’e 3 maçlar için arkadaşlarıyla takım kurabileceği üzere en güzel oyuncunun kim olduğunu görmek için 1’e 1 yahut Dynasty 5’e 5 modlarında da karşılaşabiliyorlar. Ayrıyeten oyunda gerçek vakitli çevrimiçi rekabetçi modlar bulunuyor. NBA Infinite’te oyuncular, mevcut NBA yıldızlarının “rüya kadrosunu” toplayıp yükseltebildiği üzere savunma ve atak taktiklerini de güçlendirmek için koç takımını yükseltebiliyorlar.

Bununla birlikte geçtiğimiz günlerde NBA yıldızı Karl-Anthony Towns’un oyun için birinci resmi ikon sportmen misyonunu üstlendiği ve global arenada oyunda yer alacağı açıklandı. Towns’un yanında De’Aaron Fox, RJ Barrett, Tobias Harris, Andrew Wiggins ve Jrue Holiday üzere kıymetli marka elçileri de oyunda bulunacak.

Geliştiriciler, NBA Infinite’ın öne çıkan özelliklerini ise şöyle açıklıyor:

  • Sahayı yönet: Oyuncularına 1’e 1 maçlarda önder olma imkanı veren NBA Infinite, Üç Sayı Yarışı ve 11-Puan Oyunu üzere modlarıyla da kullanıcılarına marifetlerini geliştirme fırsatını sunuyor. Oyuncuların son saniye karar alma sistemlerini geliştirmeyi hedefleyen oyun, Larry O’Brien Kupası (NBA Finallerini kazanan gruba verilen ödül) için çabayı doruğa çıkarıyor.
  • Hayran olduğun NBA yıldızlarını topla: Oyunda her biri eşsiz hareketlere sahip ve ustalaşmayı bekleyen gerçek NBA oyuncuları bulunuyor. Böylelikle NBA Infinite oyuncuları da bu yıldızların düzeylerini yükselterek; Giannis Antetokounmpo üzere çembere gidebilecek, Kevin Durant üzere geri çekilip parıldayabilecek, Trae Young üzere savunmayı “pazara gönderebilecek” ve Stephen Curry üzere üçlükler atabilecek.
  • Takımını kur ve uğraşa başla: NBA Infinite; 3’e 3 modda şampiyonluk yolunda oyunculara grup kurma fırsatı verirken 1’e 1 yahut 5’e 5 modlarda da kimin oyuna daha hakim olduğunu, öbür oyunculara gösterme fırsatı sunuyor. Çevrimiçi modlarıyla taşınabilir aygıtlara eşsiz bir çok oyunculu tecrübe getiren oyun, bu sayede rekabeti dünyaya taşıyor.
  • Aralıksız NBA heyecanı: NBA Infinite’te rakipleri alt etmenin bir yolu da Exclusive ve Dominance becerilerden geçiyor. Harika paslar vermek yahut son saniye sayıları, NBA Infinite’te maç kazandıran becerilerden.
  • Zafer yolunda kadrosunu yönet: NBA Infinite, birinci beşin şampiyonluk üstüne şampiyonluk kazanacak efsanevi bir takıma dönüşmesi için büyük kararlar verilmesini öneriyor. Bu nedenle oyuncular temel savunma ve atak taktiklerini güçlendirmeli ve bunları parkede uygulamak için de koç takımını yükseltmeli.

Comments are closed.