dunyaca-unlu-pop-yildizi-fortnitea-geliyor-K6BUvw7z.jpg

Dünyaca ünlü Pop yıldızı, Fortnite’a geliyor

Grammy ödüllü müzikçi Lady Gaga, resmi X hesabından yaptığı paylaşımla birlikte ünlüler geçidi olan Fortnite’ın geliştiricisi Epic Games ile işbirliği yaptığını duyurdu.

Lady Gaga, Fortnite iş birliğini Twitter’da paylaştı

Fortnite’ın giderek genişleyen ünlüler takımına katılan isimler artık şaşırtamaz diyoruz, şaşırtmanın bir yolunu buluyorlar. Dünyaca ünlü müzik yıldızları, sinema yıldızları, harika kahramanlar, sinema karakterleri oyunda yer alıyor. Daha ünlüsü gelemez dediğiniz anda daha ünlüsü geliyor.

Bu sefer de o ünlü Lady Gaga oldu. Pop yıldızı, Twitter’da yaptığı şifreli bir paylaşımda, Fortnite karakterinin parlak ışık ve sisle örtülü olduğu bir görsel paylaştı. Görsel, 22 Şubat tarihini işaret ediyor ve Fortnite Şenliği ile ilgili yakında yapılacak bir duyurunun ipuçlarını veriyor.

Lady Gaga’nın daha evvel Fortnite’ı “fortnight” halinde yanlış söylem etmesine yaptığı göndermenin de gösterdiği üzere, pek çok kişi için sürpriz oldu.

Fortnite ile işbirliği yapan ünlüler ortasında arasında Travis Scott’ın Astronomical aktifliği yer alıyor; rapçi oyun içinde canlı bir konser vererek dünya çapında milyonlarca oyuncuyu bir ortaya getirmişti. Daha yakın bir vakitte The Weeknd, Fortnite Şenliği sırasında “Popular” müziğinin klibini yayınlamıştı.

Fortnite Şenliği, ölçülü tenkitler ve teknik sınırlamalar üzere başlangıçtaki zorluklara karşın, Aralık ayındaki çıkışından bu yana gelişmeye devam etti. Epic Games, çıkışta eksik olan kıymetli bir özellik olan denetim aygıtı takviyesine öncelik vereceğini söyledi ve hem Rock Band 4 hem de Fortnite Şenlik ile uyumlu yeni bir kablosuz gitar geliştirmek için PDP ile özel bir paydaşlık kurduğunu duyurdu. Siz ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Comments are closed.