yeni-basketbol-oyunu-nba-infinite-artik-turkiyede-Gb7Kqifp.jpg

Yeni basketbol oyunu NBA Infinite artık Türkiye’de

 
NBA Infinite, NBA ekolüne duyulan sevgiyi telefona taşımayı hedefleyen gerçek vakitli bir PvP (Oyuncuya Karşı Oyuncu) taşınabilir oyunu olarak konumlanıyor. Oyunda oyuncular; 3’e 3 maçlar için arkadaşlarıyla grup kurabileceği üzere en uygun oyuncunun kim olduğunu görmek için 1’e 1 yahut Dynasty 5’e 5 modlarında da karşılaşabiliyorlar. Gerçek vakitli çevrimiçi rekabetçi modları ise taşınabilir oyunculara eşsiz bir tecrübesi mümkün kılıyor.
 
Ayrıca NBA Infinite’te oyuncular, mevcut NBA yıldızlarının “rüya kadrosunu” toplayıp yükseltebilir, birinci beşlerini şampiyonluk takımına dönüştürecek büyük kararlar alabilir, savunma ve hamle taktiklerini güçlendirmek için koç takımını yükseltebilirler.
 
Level Infinite Kıdemli Yöneticisi Anthony Crouts, NBA Infinite hakkında şunları söyledi: “NBA Infinite, oyun severlerin istekleri göz önünde bulundurularak baştan sona dolu dolu bir tecrübe yaşatma amacıyla inşa edildi. Takımımız, NBA ve NBPA ile birlikte basketbol severlerin sevdikleri her şeyi oyunda bulabilmeleri için gerekli tüm çalışmaları yaparak, oyuncuların telefonlarına direkt bir tecrübe sunmayı hedefledi.”
 
Karl-Anthony Towns, oyun için birinci resmi ikon sporcu
 
 
 
Geçtiğimiz günlerde NBA yıldızı Karl-Anthony Towns’un oyun için birinci resmi ikon sportmen misyonunu üstlendiği ve global arenada oyunda yer alacağı açıklanmıştı. Towns’un yanında De’Aaron Fox, RJ Barrett, Tobias Harris, Andrew Wiggins ve Jrue Holiday üzere değerli marka elçileri de oyunda bulunacak.
 
NBA Infinite’in NBA hayranlarını etkileşime geçirebileceği ve onları oyunculara, lige ve birbirlerine daha da yaklaştırabileceği eşsiz bir fırsat sunduğunu söyleyen NBA Global İş Birlikleri ve Medya Lider Yardımcısı Adrienne O’Keeffe “Dünya çapındaki hayranlarımıza NBA heyecanını, her yerde ve her vakit rekabet edebilecekleri bir tecrübeyle sunmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.
 
THINK450’in Baş Ticari Sorumlusu Josh Goodstadt ise şöyle konuştu: “Level Infinite ve Lightspeed Studios, basketbol oyunu etrafında eşsiz bir oyun tecrübesi oluşturdular. Oyuncularımızın birçoklarının marka elçisi olarak katılmasından ötürü çok heyecanlıyız ve bu, onların oyun tutkusunu yansıtıyor. Oyuncularımızı destekleyen şirketlerle paydaşlık yapmak bizim için çok kıymetli ve NBA Infinite tam olarak bunu yapıyor.”
 
Gelişmelerle dolu taşınabilir NBA oyunu deneyimi
 
 
 
NBA Infinite, oyuncularına dönem boyunca ligle birlikte gelişecek, gerçek bir NBA taşınabilir oyun tecrübesi tanıyor:
 
Sahayı yönet: Oyuncularına 1’e 1 maçlarda başkan olma imkanı veren NBA Infinite, Üç Sayı Yarışı ve 11-Puan Oyunu üzere modlarıyla da kullanıcılarına hünerlerini geliştirme fırsatını sunuyor. Oyuncuların son saniye karar alma düzeneklerini geliştirmeyi hedefleyen oyun, Larry O’Brien Kupası (NBA Finallerini kazanan ekibe verilen ödül) için çabayı tepeye çıkarıyor.
 
Hayran olduğun NBA yıldızlarını topla: Oyunda her biri eşsiz hareketlere sahip ve ustalaşmayı bekleyen gerçek NBA oyuncuları bulunuyor. Böylelikle NBA Infinite oyuncuları da bu yıldızların düzeylerini yükselterek; Giannis Antetokounmpo üzere çembere gidebilecek, Kevin Durant üzere geri çekilip parıldayabilecek, Trae Young üzere savunmayı “pazara gönderebilecek” ve Stephen Curry üzere üçlükler atabilecek.
 
Takımını kur ve uğraşa başla: NBA Infinite; 3’e 3 modda şampiyonluk yolunda oyunculara kadro kurma fırsatı verirken 1’e 1 yahut 5’e 5 modlarda da kimin oyuna daha hakim olduğunu, öteki oyunculara gösterme fırsatı sunuyor. Çevrimiçi modlarıyla taşınabilir aygıtlara eşsiz bir çok oyunculu tecrübe getiren oyun, bu sayede rekabeti dünyaya taşıyor.
 
Aralıksız NBA heyecanı: NBA Infinite’te rakipleri alt etmenin bir yolu da Exclusive ve Dominance becerilerden geçiyor. Harika paslar vermek yahut son saniye sayıları, NBA Infinite’te maç kazandıran becerilerden.
 

Zafer yolunda ekibini yönet: NBA Infinite, birinci beşin şampiyonluk üstüne şampiyonluk kazanacak efsanevi bir takıma dönüşmesi için büyük kararlar verilmesini öneriyor. Bu nedenle oyuncular temel savunma ve atak taktiklerini güçlendirmeli ve bunları parkede uygulamak için de koç takımını yükseltmeli.

NBA Infinite, iOS ve Android aygıtlara gelmiş olan oynaması fiyatsız, taşınabilir bir basketbol oyunu. Son gelişmelerden haberdar olmak için lütfen resmî internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 
 
basın bülteni 

Comments are closed.