xbox-oyunu-sea-of-thievesin-kapali-betasi-ps5te-basladi-Pl3zqSGI.jpg

Xbox Oyunu Sea of Thieves’in Kapalı Betası PS5’te Başladı

 
Xbox birinci taraf oyun olarak karşımıza çıkan ve açık dünya korsan teması ile birlikte çok oyunculu bir yapıyı içeren Sea of Thieves için kapalı beta süreci PlayStation 5 kullanıcıları için başladı. 15 Nisan tarihine kadar sürecek olan beta, ön sipariş veren oyunculara açık olacak.
 
Sea of Thieves çapraz oyun takviyesine sahip olacak
 
 
 
Açıklanan ayrıntılara nazaran beta iştirakçileri para ünitelerine, kozmetik ödüllere ve şöhret puanlarına sahip olabilecek. İştirakçiler oyun için mağaza olan Pirate Emporium’a erişim sağlayamayacak. Birebir vakitte oyun içerisinde yer alan başarımlar / kupalar devre dışı bırakılacak.
 
Rare takımı tarafından biz oyun severlere sunulan Sea of Thieves’in PlayStation 5 sürümü çapraz ilerleme takviyesine sahip olacak. Böylelikle arkadaşlarınızı dilediğiniz formda davet edebilecek ve öteki konsol yahut PC platformundaki oyuncularla birlikte oynayabileceksiniz.
 
Bildiğiniz üzere Şubat ayı içerisinde Microsoft PlayStation ve Switch konsollarına birinci taraf Xbox oyunlarını getirmeyi planladığını açıkladı. Bu oyunlar ortasında Pentiment, Hi-Fi Rush, Sea of Thieves ve Grounded üzere imaller yer alıyor. Sea of Thieves ise 30 Nisan’da PS5 için piyasaya sürülmeyi bekliyor.
 
 

Comments are closed.