whatsappa-durumlari-suratlice-begenmenizi-saglayacak-bir-ozellik-geliyor-VayWMYPE.jpg

WhatsApp’a, Durumları Süratlice Beğenmenizi Sağlayacak Bir Özellik Geliyor

Dünyanın en tanınan anlık iletileşme uygulaması WhatsApp, kullanıcı deneyimini güzelleştirecek bir özellik üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Uygulamanın “2.24.9.23” kodlu Android beta sürümünde tespit edilen bu özellik, WhatsApp’ta paylaşılan durumları beğenmeyi kolaylaştıracak.

WhatsApp’ta paylaşılan durumlar için süratli reaksiyon verme özelliği bulunmuyor. Bir kıssaya kalp atmak isteyen kullanıcı, bunu fakat bir mesaj karşılığı olarak gönderebiliyordu. İşte üzerinde çalışılan yeni özellik, bu durumu değiştirecek gibi görünüyor.

WhatsApp’ın yeni özelliği işte bu türlü görünecek

WhatsApp’ın yeni özelliği, açtığınız bir durum sayfasında kendini gösterecek. Kullanıcı, ekranın alt kısmında yeni bir kalp emojisi görecek. Buna dokunulduğunda o paylaşım beğeni yapılmış olacak. Kullanıcılar, durumlarını kimlerin beğendiğini detay sayfasında bulabilecekler. 

WhatsApp’ın 2.24.9.23 kodlu Android beta sürümünde tespit edilen yeni bilhassa ilgili aktarabileceklerimiz şimdilik bu kadar. Özelliğin ne vakit kullanılabilir olacağı şimdilik bilinmezliğini koruyor. Hususla ilgili yeni bir gelişme yaşandığında sizleri yeniden bilgilendireceğiz.

Comments are closed.