epic-games-magazasina-yeni-ozellikler-geliyor-iste-yenilikler-xDy1tnFb.jpg

Epic Games Mağazasına Yeni Özellikler Geliyor: İşte Yenilikler

 
Steam platformu karşısında Türk Lirasıyla oyunları satan ve birebir vakitte ucuz oyunlarla birlikte karşımıza çıkan Epic Games mağazası ne yazık ki şu ana kadar kullanıcıları mutlu edecek gelişmeleri sunamadı. Steam’in tersine epeyce kolay bir arayüze sahip Epic sistemi ilerleyen süreçte yeni özellikler almaya hazırlanıyor.
 
Epic Games kullanıcı arayüzünü değiştirecek 
 
 
 
Açıklanan ayrıntılara nazaran Epic Games mağazasının yeni yol haritası aşikâr oluyor ve yol haritası ile birlikte kullanıcı arayüzüne büyük değişikliklerin gelmesi bekleniyor. Lakin bu değişiklikler için şu anda epey geç kalındığını aktarabiliriz.
 
Yeniliklere bakacak olursak, öncelikle kullanıcı profillerinin sisteme dahil edilmesi planlanıyor. Profil sistemiyle istediğiniz resmi dahil edebiliyor, kendinize mahsus bir profil oluşturabiliyor ve daha fazlasını gerçekleştirebiliyorsunuz. Ek olarak oyun armağan etme sisteminin yakında kullanıma açılmaya bekliyor.
 
Öte yandan her bir ögenin yer alacağı bildirim merkezi kısmı kullanıcılara hizmet vermeye hazırlanıyor. Bunun dışında kullanıcıların oyunları oynadıktan sonra incelemeler yazacağı kısım de etkin hale getirilmek isteniyor. Son olarak iOS ve Android aygıtlar için taşınabilir bir uygulamanın geleceğini de aktarabiliyoruz.
 

Tüm bu değişikliklerin ne vakit sisteme dahil edileceği şu an için belirli değil. İlerleyen süreçte daha fazla ayrıntısı ve resmi açıklamayı bekliyoruz.

Comments are closed.