epic-gamesten-oyunculari-endiselendiren-mail-yn1u1Wkx.jpg

Epic Games’ten Oyuncuları Endişelendiren Mail!

 
Türk Lirası dayanağı ile birlikte ülkemizde epeyce ucuz oyun fiyatlandırmalarıyla karşı karşıya kaldığımız Epic Games mağazasında yeni değişiklikler yolda. Kullanıcılara yollanan yeni bir mail, bölgesel fiyatlandırma ve kur güzelleştirme sisteminin devreye gireceğini belirtiyor. Bu da ülkemiz oyuncularını bir oldukça endişelendiriyor.
 
Son kale de düşüyor mu?
 
 
 
Epic Games tarafından yollanan mail içeriğine bakacak olursak, burada bölgesel fiyatlandırma konusunda çeşitli güncellemelerin yapılacağından bahsedebiliyoruz. Mail içerisinde birebir vakitte bölgesel fiyat hudutlarının, mevcut kuralların ve döviz kurlarının en uygun biçimde yansıtılacak biçimde değiştirileceği ibareleri yer alıyor.
 
Aşağıdaki görselde de görebileceğiniz üzere genel olarak bakacak olursak, ilerleyen süreçte şu anda bulunduğumuz pozisyondan daha yüksek oyun fiyatlandırmaları ile birlikte karşı karşıya kalabiliriz. Pekala siz bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? İlerleyen süreçte durumlar nasıl olur? Bunları yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.
 
 

Comments are closed.