vivodan-3-orta-segment-telefon-birden-geliyor-4dWmttYE.jpg

vivo’dan 3 orta segment telefon birden geliyor!

vivo, eser kataloğunu genişletmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda şirket, geçtiğimiz günlerde fiyat / performans canavarı vivo V40 SE 5G modelini piyasaya sürdü. Artık ise vivo, son gelişmeyle birlikte yeni orta segment telefonları için geri sayımı başlattı.

vivo’nun yeni orta segment telefonları, 3C sertifikası aldı

vivo‘nun 3 tane yeni orta segment akıllı telefon tanıtması bekleniyor. Şimdi hangi isimle çıkacağı bilinmeyen bu modeller, 3C sertifikası aldı. Bilmeyenler için China Compulsory Certification ya da kısa ismiyle 3C, Çin’de satılan elektronik eserlere verilen, aygıtın standartları karşıladığını gösteren bir sertifikadır.

Sırasıyla V2354A, V2353A ve V2353DA model numaraları ile 3C data tabanında görüntülenen orta segment telefonların 44W süratli şarjdan besleneceği görüldü. Kelam konusu modellerin öbür özellikleri ile ilgili bir bilgi mevcut değil.

Öte yandan vivo‘nun yakın vakitte tanıttığı vivo V40 SE 5G modeli ise Qualcomm’un Snapdragon 4 Gen 2 işlemcisinden güç alıyor. 6.67 inç boyutunda 1080×2400 piksel çözünürlüğe sahip 120 Hz takviyeli AMOLED ekranla geliyor.

16 Megapiksellik özçekim kamerasına yer veren telefonun art tarafındaysa üçlü suram bulunuyor. Bu heyetim ise 50 Megapiksel ana + 8 Megapiksel ultra geniş açılı + 2 Megapiksel makro kameralardan oluşuyor. Android 14 tabanlı Funtouch OS 14 üzerinde çalışan aygıt, 44W süratli şarjdan beslenen 5000 mAh’lik bataryadan güç çekiyor.

Peki siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yeni vivo orta segment telefonlardan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments are closed.