vivo-v30-serisine-eklenecek-uygun-fiyatli-telefon-v30enin-tasarimi-ortaya-cikti-turkiyede-de-satilabilir-jY7dY63U.jpg

vivo V30 Serisine Eklenecek Uygun Fiyatlı Telefon “V30e”nin Tasarımı Ortaya Çıktı: Türkiye’de de Satılabilir!

Ülkemizde tanınan bir marka olan vivo, son birkaç aydır uygun fiyatlı V30 serisinden aygıtları tanıtıyordu. Bu modellerden şu ana kadar standart V30, V30 Pro, V30 Lite 5G ve V30 Lite 4G’yi görmüştük. Standart model, mart sonu Türkiye’de satışa çıkmıştı.

Bugün ise şirketin seriye orijinal bir aygıt daha ekleyeceği görüldü. “V30e” ismine sahip olacağı söylenen bu aygıtın tasarımı sızdırıldı.

V30e 5G bu türlü gözükecek

Cihazın tasarımı, kutusu sayesinde görüldü. X üzerinden paylaşılan fotoğraftan, hem ön hem de art tarafı hakkında fikir edinebiliyoruz. Ön kısımda delikli ekran bizi karşılıyor. Ayrıyeten standart modele benzeri bir biçimde kavisli bir tasarımı var. Sağ tarafa da ses ve güç tuşları eklenmiş.

Arkaya baktığımızda kardeşlerinin tersine 3 değil, 2 kamerayla gelebileceğini görüyoruz. Kameraların ayrıntıları hakkında şimdilik pek bir bilgi yok. Mavi ve kırmızı renk seçenekleriyle gelmesinin beklendiğini de ekleyelim.

Aslında orta segmentte rekabetçi olabilecek V30e hakkında daha evvel de bilgiler ortaya çıkmıştı. Aygıtın sertifikalarında Snapdragon 6 Gen 1’den güç alabileceğine dair bilgiler yer alıyordu. Bu da günlük gereksinimleri rahatça karşılayabilecek performans gösterebileceği manasına geliyor. İşlemcinin 8 GB RAM’le eşleştirileceği ve aygıtın Android 14 ile kutudan çıkacağı da bilgiler ortasında.

vivo V30e’nin çıkış tarihi yahut fiyatı şimdi muhakkak değil. İddialar, yakın vakitte Hindistan’da tanıtılabileceği tarafında. Duyurulur duyurulmaz sizinle paylaşacağız. Aygıtın serinin öbür üyeleri üzere Türkiye’ye de gelebileceğini belirtelim.

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan V30 Lite’ın özellikleri için:

Türkiye’de satışa çıkan V30 hakkında bilgiler için:

Comments are closed.