vivo-t3x-dev-uzere-bir-bataryayla-geliyor-WGI7xiAu.jpg

vivo T3X, dev üzere bir bataryayla geliyor

vivo, X üzerinden yaptığı bir paylaşımla 17 Nisan’da piyasaya sürülecek Vivo T3x’in 6.000mAh batarya ile geleceğini duyurdu. Telefon çift art kamera ve iki renk seçeneğine sahip olacak.

vivo, paylaştığı görüntüde akıllı telefonun “6.000mAh bataryalı, segmentin en ince akıllı telefonu” olacağını argüman etti. Görüntünün alt kısmında yer alan bilgilere nazaran, telefon 7,99 m kalınlığında olacak. Ayrıyeten fiyatının 17.000 Hindistan rupisinin altında olacağı yer alan bilgiler ortasında. Daha evvel ortaya çıkan söylentiler, Vivo T3x’inHindistan’da 15.000 Rs’nin altında satışa sunulacağını gösteriyordu. Bu tez vivo’nun paylaşımıyla doğrulanmış oldu ve telefon muhtemelen 14.000 Rs ile 17.000 Rs ortasında fiyatlandırılan çeşitli RAM ve depolama konfigürasyonlarında satışa sunulacak.

Batarya kapasitesiyle öne çıkan akıllı telefon, gücünü Snapdragon 6 Gen 1 işlemcisinden alırken, 8GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı sunacak. vivo, öteki bir konfigürasyon seçeneği sunup sunmayacağını şimdi açıklamasa da daha evvel ortaya çıkan sızıntılar, telefonun 4GB, 6GB ve 8GB RAM varyantlarıyla geleceğini sav ediyor. Ayrıyeten çift stereo hoparlöre sahip olacak T3X, Celestial Green ve Crimson Bliss olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle satışa sunulacak.

Kamera tarafında Vivo T3x’in 50 megapiksel birincil art kameranın yanı sıra 2 megapiksel derinlik sensörü ve bir LED flaş içermesi bekleniyor. Ön tarafta ise 8 megapiksellik bir sensörün yer alacağı belirtiliyor. Bunların dışında telefonun yanına entegre edilmiş bir parmak izi sensörüne sahip olacağı ve toza ve su sıçramasına karşı dayanıklılık için IP64 derecesiyle geleceği tezler ortasında.

Comments are closed.