whatsappa-mesajini-gormemisim-palavrasini-bitirecek-bir-ozellik-geliyor-laFBWFv9.jpg

WhatsApp’a “Mesajını Görmemişim” Palavrasını Bitirecek Bir Özellik Geliyor

Dünyanın en tanınan anlık iletileşme uygulaması WhatsApp’a yeni bir özellik geleceği ortaya çıktı. Uygulamanın “2.24.9.14” kodlu Android beta sürümündekullanıma sunulan bu yeni özellik, az evvel çevrim içi olan kullanıcıların gösterilmesini sağlayacak.

WhatsApp’ın yeni özelliği, epey kolay bir çalışma mantığına sahip olacak. Uygulamaya girdiğinizde, WhatsApp’ta daha yeni faal olmuş şahısların küçük bir listesini göreceksiniz. Bu kısım, tüm kullanıcıların çevrim içi olma durumlarını göstermeyecek. Fakat kimilerimiz için işe yarayacağı kesin.

WhatsApp’ın yeni özelliği bu türlü görünecek

Kişiler listesinin bir modülü olarak karşımıza çıkan özellik, birisine hızlıca ulaşmanız gerektiğinde etkili olacak. Şayet o kişi WhatsApp’ta etkinse listenin üst kısmında gösterilecek. Böylece bir kullanıcının son görülme vaktini kontrol etme gereksinimi da ortadan kalkmış olacak.

WhatsApp, yaklaşmakta olan özelliğine ait rastgele bir açıklama yapmadı. Fakat uygulama, test evresine gelmiş durumda. Hâl bu türlü olunca çok yakında tüm kullanıcılar, WhatsApp’ın yeni özelliğini kullanmaya başlayabilirler. 

Tags: No tags

Comments are closed.