uygun-fiyatli-canavar-vivo-t3x-geekbench-data-tabaninda-lp3yNm7t.webp

Uygun fiyatlı canavar vivo T3x, Geekbench data tabanında!

vivo, uygun fiyatlı akıllı telefon kataloğunu genişletmeye devam ediyor. Şirket, yakında bu kataloğa vivo T3x modelini de eklemeye hazırlanıyor. Kısa mühlet evvel tanıtım tarihi açıklanan vivo T3x, Geekbench bilgi tabanında görüntülendi. İşte ayrıntılar…

vivo T3x, Geekbench data tabanında

Bilmeyenler için Geekbench, bir aygıtın işlemci ve bellek performansını test etmek için kullanılan tanınan bir yazılımdır. Telefonun gerçekleştirdiği süreçlerin suratını ve verimliliğini ölçen bu yazılım, aygıta bir puan verir.

vivo V2338 kod ismiyle Geekbench’te görüntülenen vivo T3x modelinin tekli ve çoklu çekirdekli testlerde sırasıyla 946 ve 2839 skor elde ettiğini görüyoruz. Sayfada yer alan bilgilere nazaran aygıt, Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 6 Gen 1 işlemcisinden güç alacak. Öte yandan 8 GB RAM‘e sahip olacakken, Android 14 tabanlı Funtouch OS 14 üzerinde çalışacak.

Aktarılan bilgilere nazaran vivo T3x, 17 Nisan’da Hindistan’da tanıtılacak. Merakla beklenen akıllı telefonun 200 dolardan daha az bir fiyata sahip olması bekleniyor. Böylece bütçe dostu modeller ortasında gösterilecek. Model, pazarda ne kadar ilgi ile karşılanacak, bunu daima birlikte göreceğiz. Bununla birlikte telefonun Türkiye’de satılıp satılmayacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

vivo, uygun fiyatlı modeller ile dikkat çekmeye devam ediyor. Pekala siz bu husus hakkında neler düşünüyorsunuz? vivo T3x modelinden beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Tags: No tags

Comments are closed.