unlu-youtube-kanali-oha-diyorum-goruntu-cekmeye-orta-verdigini-acikladi-4A7Rc4cS.jpg

Ünlü YouTube Kanalı OHA Diyorum, Görüntü Çekmeye Orta Verdiğini Açıkladı!

Yıllardır Türkiye’deki internet ortamlarının en tanınan kanallarından biri olmayı başaran OHA Diyorum, bugün takipçilerini üzecek bir açıklama yaptı. Kanalın toplumsal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarda orta verildiği söz edildi.

OHA Diyorum, “Belirsiz Bir Vakte Kadar Güle Güle” isimli bir görüntü paylaşarak kararı duyurdu. Kanalın büsbütün kapatılmadığı lakin bir müddetliğine görüntülere orta verildiği tabir edildi.

OHA Diyorum tarafından paylaşılan görüntü:

Açıklamalarda görüntü çekmeye orta verme kararının “daha uygununu yapmak için” olduğu sözleri kullanıldı. Gruptan Melih Abuaf, son periyotta hakkını veremediklerini düşündüğünü tabir etti. Ayrıyeten yemek görüntülerinin kendilerini zorladığını da belirtti.

Eskileri bırakmak istediklerini, ekonomik kaidelerin zorluk yarattığını, büyüme gerçekleşmediğini ve tüm bunları düzeltmek için bu türlü bir karar aldıklarını da ekledi. Kanalın ne vakit döneceğine dair ise rastgele bir bilgi paylaşılmadı. Üstteki görüntüden takımın açıklamalarına göz atabilirsiniz.

Uzun yıllardır faaliyet gösteren ve grubundan değişiklikler gördüğümüz OHA Diyorum, YouTube’da 5,6 milyon aboneye sahipti. Birçok farklı çeşitten içerikler gördüğümüz kanal, son vakitlerde genel olarak yemek odaklı görüntüler üretiyordu.

Comments are closed.